به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰
آیت الله جنتی:
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هیات‌های اندیشه‌ورز و کارگروه‌های پنج‌گانه آن در مجلس خبرگان با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران فعال شده و در حال تدوین شاخص‌هاست.
کد خبر: ۳۳۷۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸ - 14March 2019

هیئت‌های اندیشه‌ورز مجلس خبرگان در حال تدوین شاخص‌هاستبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، آیت‌الله جنتی رئیس مجلس خبرگان در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر معظم انقلاب پیش از فرمایشات مقام معظم رهبری در گزارشی با گرامی‌داشت ماه رجب، اظهار داشت: هیات‌های اندیشه‌ورز و کارگروه‌های پنج‌گانه آن در مجلس خبرگان با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران فعال شده و در حال تدوین شاخص‌هاست.

رئیس مجلس خبرگان با با بیان اینکه مردم انقلابی ایران همواره در همه صحنه‌ها حاضر هستند، خاطرنشان کرد: وظیفه مسئولان است که به مشکلات و مسائل مردم رسیدگی کنند.

همچنین آیت‌الله موحدی کرمانی نایب رئیس مجلس خبرگان با اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسات این مجلس، گفت: قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، تجلیل از بیانیه گام دوم انقلاب و ضرورت توجه عملی به آن، اهمیت مقابله دولت با گرانی و رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم و کاهش ارزش پول ملی، ازمهم‌ترین محورهای سخنان و نطق‌های اعضای مجلس خبرگان در این اجلاس بود.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها