به روز شده در: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
ما پیروزیم-۲۲۵/ خواهر شهید مفقود الاثر:
خواهر شهید مفقودالاثر و همسر جانباز شیمیایی گفت: سفر راهیان نور برای نسل جوان ضروری است و باید ادامه پیدا کند؛ چراکه یکی از نیازهای فعلی جامعه کنونی شناخت راه شهدا است.
کد خبر: ۳۳۷۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸ - 15March 2019

شناخت راه شهدا عامل موفقیت و سعادت جامعه استبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، فاطمه دلاوری همسر جانباز شیمیایی و خواهر شهید مفقودالاثر اظهار کرد: اگرچه از برادر شهیدم هیچ اطلاعی نداریم، اما مادرم همچنان بی‌تاب پسرش است.

وی با بیان اینکه ما هفت خواهر و ۲ برادر بودیم که یک برادر شهید شده و همچنان پیکرش برنگشته و برادر دیگرم جانباز است، گفت: برادرم کوچک‌ترین شهید دانش‌آموز منطقه کهگیلویه است. او فقط ۱۳ سال داشت که به جبهه جنگ حق علیه باطل رفت.

خواهر شهید مفقودالاثر در رابطه با تأثیرگذاری راهیان نور در نسل جوان، بیان کرد: به‌عنوان خواهر شهید و همسر جانباز شیمیایی از جوانان می‌خواهم که در مناطق عملیاتی حضور پیدا کنند تا این مناطق را از نزدیک مشاهده کنند.

دلاوری با بیان اینکه شناخت راه شهدا یکی از نیاز‌های فعلی جامعه کنونی است، ادامه داد: سفر معنوی راهیان نور برای نسل جوان امری ضروری است که باید امتداد داشته باشد.

وی حفظ حجاب برای زنان و دختران را یک ارزش مقدس دانست و خاطرنشان کرد: شهدا در وصیت‌نامه خود به امر حجاب توصیه کرده‌اند و باید بدانیم که بدحجابی به کشور و مردم لطمه وارد می‌کند.

همسر جانباز شیمیایی و خواهر شهید مفقودالاثر در پایان با بیان اینکه وصیت پدرم این بود که تا زمانی زنده است از امکانات بنیاد شهید استفاده نکند، گفت: اگر دوباره جنگی در کشور صورت گیرد، راه مادرم را ادامه می‌دهم و هر ۲ پسرم را در راه دین و رهبرم تقدیم انقلاب خواهم کرد.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار