به روز شده در: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
امیرعبداللهیان حملات کور و ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در غزه را بشدت محکوم کرد
کد خبر: ۳۳۷۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳ - 15March 2019

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطینبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، حسین امیرعبداللهیان دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین، نخست وزیر کودک کش رژیم صهیونیستی را تروریست خواند که برای پیروزی در انتخابات کنست از اعمال هر گونه جنایتی همانند اسلاف خود رویگردان نیست و برای رسیدن به این هدف شوم خود، حمله به مردم بی دفاع و بی گناه غزه را سازماندهی کرده است.

امیرعبداللهیان تل آویو را مسئول عواقب فتنه انگیزی و شعله ور شدن جنگ در فلسطین خواند و افزود: با توجه به قدرت مقاومت، تحمل عواقب این جنایت برای رژیم صهیونیست بسیار دشوار خواهد بود و زمان به نفع صهیونیست‌ها نیست. وی با اشاره به حساسیت شرایط منطقه، افکار عمومی، سازمان‌ها، مجامع اسلامی و نهادهای حقوق بشر را دعوت کرد تا قاطعانه حملات خودسرانه و ابزاری رژیم صهیونیستی را محکوم و از ملت بی‌دفاع فلسطین حمایت کند.

امیرعبداللهیان رفتار تل آویو را عامل بی ثباتی و نا‌امنی منطقه خواند و با هشدار به نتانیاهوی تروریست و حامی داعش در سال‌های اخیر، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و ملت فلسطین برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس قبله اول مسلمین تاکید کرد.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار