به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰
رتبه‌بندی تایمز در تازه‌ترین بررسی خود برترین دانشگاه‌های جهان در رشته مدیریت و کسب و کار را معرفی کرد؛ در میان برترین‌های جهان نام 2 دانشگاه ایرانی به چشم می‌خورد.
کد خبر: ۳۳۸۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹ - 18March 2019

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس به نقل از فارس، رتبه‌بندی تایمز در بررسی جدید خود بهترین دانشگاه‌های جهان در رشته مدیریت و کسب و کار را معرفی کرد.

این پایگاه یکی از مهم‌ترین نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی است که دانشگاه‌های جهان را رتبه‌بندی می‌کند.

موسسه تایمز با جمع‌آوری اطلاعات حاصل از بزرگ‌ترین بررسی جهانی بر اساس نقطه نظرات اعضای علمی و آکادمیک برجسته در دانشگاه‌ها، فهرست مشهورترین برند‌های دانشگاهی جهان را منتشر می‌کند.

این رتبه‌بندی سالانه از سوی موسسه تایمز بر اساس قضاوت و نظرات کارشناسان ارشد، اعضای آکادمیک و افرادی که بیشترین شناخت را از دانشگاه‌های جهان تنظیم می‌شود.

بر اساس داده‌های سایت رسمی موسسه تایمز هایر اجوکیشن، ۱۰ جایگاه نخست از رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در سال ۲۰۱۹ مربوط به دانشگاه‌های انگلیس و آمریکا می‌شود.

موسسه فناوری ماساچوست و دانشگاه استنفورد برترین دانشگاه‌های جهان در رشته مدیریت و کسب و کار در سال ۲۰۱۹ هستند.

در لیست زیر به 18 دانشگاه برتر جهان در رشته مدیریت و کسب و کار اشاره می‌شود:

درخشش 2 دانشگاه ایرانی میان برترین دانشگاه‌های جهان

بر اساس رتبه‌بندی جدید تایمز، دانشگاه تهران و دانشگاه اصفهان در رشته مدیریت و کسب و کار به عنوان برترین‌های دانشگاه‌های ایران شناخته شدند.

دانشگاه تهران حائز رتبه 301 از میان 400 دانشگاه برتر جهان و دانشگاه اصفهان موفق به کسب رتبه 501 از میان 600 دانشگاه برتر جهان شده است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها