به روز شده در: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان در محکومیت حادثه تروریستی کشتار مسلمانان نیوزیلند بیانیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۳۳۸۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸ - 18March 2019

محکومیت حادثه تروریستی کشتار مسلمانان در نیوزیلندبه گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی‎ فقیه در لرستان در محکومیت حادثه تروریستی نیوزلند بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

این حادثه تروریستی که به دو مسجد «نور» و «لینوود» در شهر «کرایست چرچ» نیوزلند همزمان با اقامه نماز جمعه اتفاق افتاد و باعث شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی از مسلمانان و برادران عزیز ما شد غمی جانکاه بر مردم ایران افزود.

این اقدام به‌خوبی نشان داد که دشمنان هدفی جز نابودی اسلام و مسلمانان دنبال نمی‌کنند و در کشتار ضد انسانی آنان زن و کودک، پیر و جوان همه از آن‌ رو که مسلمان‌اند آماج کینه و جنایت آنان قرار می‌گیرند.

بی‌شک ارتکاب این‌گونه جنایات خللی در عزم و اراده راسخ و صادق مسلمانان جهان در پایبندی به آرمان‌های بلند اسلام و تداوم مسیر شرافتمندانه و عزتمندانه و افتخارآمیز آنان نخواهد داشت.

به فضل الهی با همت و غیرت و وحدت مسلمانان جهان و به مدد تجارب ناشی از برخورد قاطع و کوبنده با مزدوران اجیر شده مدعیان ریاکار حقوق بشر و با تعقیب شواهد و قرائن در آینده نزدیک انتقام مهلک و فراموش ناشدنی از آن‌ها گرفته خواهد شد، زیرا خداوند متعال وعده یاری مؤمنان و دفاع از آنان را داده است.

مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با تسلیت به مسلمانان بی‌گناه نیوزلند و خانواده‌های بی‌پناه آن‌ها، بر تحقق عزم ملت ایران در پاسخ محکم و کوبنده به عاملان نژادپرست و طراحان ذلیل این جنایت تروریستی را با درایت و قدرت پای می‌فشارد و از دولت نیوزلند و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد که با اقدام صریح و قاطع با عاملین این اقدام نژادپرستانه که در این جنایت نقش داشته و یا حمایت کرده‌اند با اجرای عدالت و فارغ از هرگونه ملاحظه‌ای با آنان برخورد کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار