به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
استاندار مازندران:
استاندار مازندران گفت: سیل‌زدگان اخیر در این استان به ازاء هر خانوار خسارت‌دیده کمک بلاعوض تا سقف 40 میلیون ریال دریافت می‌کنند. ‎  
کد خبر: ۳۳۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶ - 19March 2019

سیل‌زدگان مازندران 40 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض می‌گیرند‌به گزارش دفاع‌پرس از ساری، «‌احمد حسین‌زادگان» استاندار مازندران در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این کمک‌ها در قالب معیشتی و تعمیراتی در اختیار خانوارهای خسارت دیده ناشی از سیل چند روز اخیر قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: مسئولان محلی موظفند تا خسارت دیدگان ناشی از سیل را شناسایی تا برای دریافت تسهیلات به بنیاد مسکن و پس از تایید به بانک عامل برای دریافت معرفی شوند.

استاندار مازندران گفت: به دلیل درپیش بودن تعطیلات نوروزی برای پرداخت کمک‌های بلاعوض از سوی بانک‌های عامل شعب ویژه‌ای در استان در این تعطیلات فعال خواهد شد.

رئیس شورای مدیریت بحران مازندران افزود: علاوه بر آن 350 میلیون ریال تسهیلات برای ساخت واحدهای مسکونی به روستاییان خسارت دیده پرداخت خواهد شد.

حسین زادگان یادآور شد: همچنین به روستاییان برای کمک بیشتر 100 میلیون ریال نیز تسهیلات تعمیراتی ارزان قیمت داده می‌شود.

وی میزان پرداخت تسهیلات برای ساخت مسکن شهری خسارت دیده ناشی از سیل را حدود 500 میلیون ریال بیان کرد.

به گفته وی به شهرنشینان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر نیز 100 میلیون ریال تسهیلات تعمیراتی پرداخت خواهد شد و هماهنگی برای پرداخت انجام شد.

استاندار مازندران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را متولی ساماندهی به پرونده خسارت دیدگان ناشی از سیل و معرفی به بانک عامل برای پرداخت تسهیلات اعلام کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها