به روز شده در: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
سردار شرفی:
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه راهبرد‌های ماموریتی پلیس باید در راستای فرامین مقام معظم رهبری باشد، گفت: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقاء امنیت و آرامش و توان ارائه خدمات انتظامی تاثیرگذار است.
کد خبر: ۳۴۶۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱ - 13May 2019

طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقاء امنیت و آرامش تاثیرگذار استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «محمد شرفی» رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به افزایش ماموریت‌های سالانه پلیس پیشگیری و انتظارات روزمره مسئولان و مردم از عملکرد نیرو‌های نظامی و انتظامی در برآورده کردن انتظارات و ارائه خدمات مطلوب اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر توجه ویژه به کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها تاکید دارند و واحد‌های انتظامی را به عنوان سرانگشتان ناجا و همچنین ارتقاء منزلت و معیشت کارکنان در این حوزه می‌دانند ضمن اینکه ایشان یکی از اولویت‌های پلیس پیشگیری در سال جاری را افزایش سطح آگاهی و مهارتی کارکنان و تجهیز کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها با عنوان طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها عنوان کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه راهبرد‌های ماموریتی پلیس باید در راستای فرامین مقام معظم رهبری باشد، افزود: کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها بیشترین سطح ارتباطی را در بدنه ناجا با اقشار مختلف جامعه دارند و اجابت خواسته شهروندان در سطح حداکثری موجبات رضایت مردم و خشنودی پروردگار متعال است؛ پلیس پیشگیری می‌کوشد با تلاش و مجاهدت و به کارگیری فناوری‌های نوین در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم از هیچ کوششی دریغ نکند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا یادآور شد: افزایش اقتدار و منزلت پلیس درگرو مشارکت تمامی هم‌میهنان در اجرای برنامه‌های امنیت محور و نظام‌مند است و انجام صحیح ماموریت‌های این بخش با معاونت شهروندان امکان پذیر است و پلیس همواره در تلاش است بیشترین خدمات را با بازدهی بالا در کمترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه در اختیار شهروندان قرار دهد.

وی ادامه داد: همچنین ایجاد فضای امن در جامعه و افزایش احساس امنیت و آرامش اقدامی است که بیشتر از آنکه با قوه قهریه پلیس ممکن باشد با مشارکت مسئولانه شهروندان میسر است.

سردار شرفی عنوان کرد: یکی از ابزار‌های اصلی پلیس در پیشگیری از وقوع جرایم و جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی استفاده از توصیه‌هایی است که برخی شهروندان مسئولانه و به جهت همکاری در اختیار پلیس قرار می‌دهند و پلیس هم با بهره‌مندی از این داده‌ها و به کارگیری آن در ماموریت‌های خود عملکردی مطلوب به دست می‌آورد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به برقراری نظم و آرامش مطلوب در مراکز عمومی، بهره مندی پلیس از تجهیزات و فناوری‌های نوین اجتناب ناپذیر بوده و اولویت مهم پلیس پیشگیری هم استفاده از این تجهیزات و فناوری‌ها در راستای کاهش خطا‌های انتظامی و هزینه‌های مادی است.

سردار شرفی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: پلیس پیشگیری در سال جاری با استفاده از تمام توان از ورود هرگونه کالای قاچاق به کشور پیشگیری می‌کند و با اخلالگران اقتصادی به شدت برخورد خواهد کرد تا تولیدکنندگان با آرامش بیشتری نسبت به تولید و رفع نیاز‌های جامعه اقدام کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار