به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: وجود نیروی انسانی ولایتمدار و همچنین داشتن تکنولوژی و تجهیزات به‌روز، هر تهدیدی از سوی دشمن را خنثی می‌کند که نیروی دریایی ارتش هر دو مشخصه را دارد.
کد خبر: ۳۴۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳ - 14May 2019

خانزادی: وجود نیروی انسانی و تجهیزات به روز تهدیدات دشمن را خنثی می‌کندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، محفل انس با قرآن کریم با حضور امیر دریادار حسین خانزادی و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در منطقه دوم دریایی ولایت نداجا در شهرستان جاسک برگزار شد.

دریادار خانزادی در این مراسم با بیان اینکه ایران اسلامی در منطقه تمدنی و استراتژیکی قرار دارد، اظهار داشت: با توجه به قرار داشتن کشور ایران در منطقه حساس خاورمیانه، حضور موثر و قدرتمند نیروی دریایی ارتش در خصوص ایجاد امنیت و نظم در سواحل مکران و آب‌های آزاد بسیار راهبردی است.

فرمانده نیروی دریابی ارتش داشتن نیروی انسانی ولایت مدار و با ایمان را از شاخص‌های اصلی ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: وجود نیروی انسانی ولایتمدار و همچنین داشتن تکنولوژی و تجهیزات به روز، هر تهدیدی از سوی دشمن را خنثی می‌کند که الحمدالله نیروی دریایی ارتش هر دو مشخصه را دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: نیروی انسانی ولایت مدار بر گرفته از آموزه‌های دینی و انقلابی و مجهز به ساخت تجهیزات پیشرفته نظامی با اتکاء با قرآن و ائمه معصومین (ع) همیشه بر دشمنان پیروز خواهند شد.

دریادار خانزادی در پایان خاطرنشان کرد: دانشی که امروز جوانان شما در نیروی دریایی ارتش دارند دست شیاطین را کوتاه و با ساخت چنین تجهیزات مقتدری پنجه در پنجه دشمن، نیروی استکبار را نابود خواهد کرد و همین موضوع باعث اقتدار نیروی دریایی راهبردی کشورمان در مقابل بیگانگان شده است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها