به روز شده در: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
واعظی در حاشیه جلسه هیأت دولت خبر داد؛
رئیس دفتر رئیس جمهور از بررسی لایحه جامع شفافیت در جلسه امروز هیأت دولت خبر داد.
کد خبر: ۳۴۶۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰ - 15May 2019

امروز در دولت لایحه شفافیت را تمام کردیمبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‎پرس، «محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس جمهور امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این جلسه اظهار داشت: امروز در دولت لایحه شفافیت را که بسیار مهم است، تمام کردیم. این لایحه در سه جلسه در دولت بحث شد و دارای 45 ماده است.

وی با اشاره به اهمیت این لایحه افزود: این لایحه را به مجلس خواهیم فرستاد و بخش زیادی از وقت امروز دولت بر این لایجه تخصیص یافت.

رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: رئیس‌ جمهور در خصوص فرمایشات شب گذشته مقام معظم رهبری درباره مسائل اقتصادی و رونق تولید نیز وقتی در این جلسه اختصاص دادند تا چگونگی روند تسهیلات برای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و همچنین اشتغال و بنگاه‌هایی که دولت و نیروهای نظامی در تصدی دارند را به مردم واگذار کنیم.

واعظی با بیان اینکه همچنین در این جلسه درباره رونق گردشگری نیز صحبت کردیم، اظهار کرد: بحث کردیم تا چگونه دستورات مقام معظم رهبری را با سرعت بیشتر عملیاتی کنیم. در سخنان مقام معظم رهبری هم بود که در این شرایط باید بتوانیم با فشارهای آمریکا مقابله کنیم و مهم است تا مدیریت متمرکز داشته باشیم تا سریع تصمیم و شجاعانه اتخاذ شود.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم در جلسه بعدی راجع به رونق تولید و توسعه کسب‌وکار در بخش‌های مختلف تصمیم‎های جدی بگیریم.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها