به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵
با صدور پیامی؛
هدایت مظلومی در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
کد خبر: ۳۴۶۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹ - 17May 2019

مدیر کل بنیاد شهید مازندران روز روابط عمومی را تبریک گفتبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «هدایت مظلومی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

با سلام و احترام ضمن گرامی‌داشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، این مناسبت خجسته را به عموم دست اندرکاران این عرصه به خصوص در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک و تهنیت می‌گویم.

در اهمیت و نقش و جایگاه روابط عمومی همین بس که به عنوان هنر هشتم شناخته می‌شود. امروزه نقش روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی انکارناپذیر و قابل توجه است.

نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه‌ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه‌های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنابراین،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی است و دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

روابط عمومی مدون از ابزارهای قوی مدیریت افکار است و به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می‌تواند به صورت نظام‌مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

روابط عمومی‌ها می‌توانند با اجرایی شدن این توجهات، گام‌های بلندی را در حرکت روبه رشد نظام ارتباطی بردارند و این حرفه تخصصی را در جایگاه و منزلت واقعی خویش قرار دهند. در واقع باید گفت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی می‌تواند نقطه عطفی را در توسعه و تحول واحدهای روابط عمومی در کشور ایجاد کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار