به روز شده در: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
حجت‌الاسلام محمدحسنی:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه این سنت الهی است که هر رژیمی که ناحق باشد، با اراده خداوند مضمحل خواهد شد، گفت: ما منطقه بدون رژیم صهیونیستی و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.
کد خبر: ۳۴۷۰۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰ - 20May 2019

تقوای ملت ایران مانع از به ثمر نشستن توطئه‌های دشمن می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت الاسلام و المسلمین «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه خنثی شدن نیرنگ دشمن از آثار تقوای الهی است، اظهار داشت: ۴۰ سال است که دشمن را آزمایش می‌کنیم. قرآن کریم می‌فرماید اگر خیری به شما برسد، دشمنان‌تان ناراحت می‌شوند و اگر دچار گرفتاری شوید، دشمن خوشحال می‌شود، ولی اگر مقاومت کنید و تقوای الهی را در پیش بگیرید، مکر آنان نقش بر آب می‌شود.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران، یادآور شد: تقوای عمومی اجازه این نیرنگ را به دشمن نمی‌دهد. ۴۰ سال است که می‌گویند که آماده‌باش نظامی ۱۰۰ درصد از فردا شروع می‌شود، اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. تقوای الهی ملت ایران مانع از به ثمر نشستن توطئه‌های دشمنان قسم خورده در ۴۰ سال اخیر شده و پس از این نیز این توطئه‌ها را خنثی خواهد کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی خاطرنشان کرد: دشمن ۴۰ سال توطئه می‌کند، اما نتیجه نمی‌گیرد. پیشروی از ما و عقب‌نشینی نصیب دشمن است. زمانی ایران در اختیار دشمن بود، ولی ملت ایران آنان را از کشور بیرون انداختند. ملت ایران کاری کردند که آن‌ها از بخش‌های زیادی از منطقه هم گورشان را گم کردند.

وی ادامه داد: روزی فرا می‌رسد که منطقه بدون رژیم صهیونیستی تجربه خواهد شد. وقتی می‌گوییم رژیم صهیونیستی از بین می‌رود، فکر می‌کنند با حمله نظامی این کار را می‌کنیم؛ خیر، این سنت الهی است که هر رژیمی که ناحق باشد، با اراده خداوند مضمحل خواهد شد. ما منطقه بدون رژیم صهیونیستی و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه اکنون سوریه و عراق از دستان داعش خارج و در اختیار مردم قرار گرفته است، گفت: ممکن است بگویند هنوز هم داعش آنجا حضور دارد، اما حضورشان بی‌خاصیت است. بود و نبود آنان فرقی ندارد. می‌دانند هر روزی که می‌گذرد، بی‌خاصیتی آن‌ها خودش را نشان می‌دهد. این بخشی از نتایج تقوای عمومی ملت بزرگ و متقی ایران اسلامی است.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار