به روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
سردار رحیمی در جمع خبرنگاران خبر داد؛
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۵۲۸ سارق و مالخر در طرح «رعد» خبر داد.
کد خبر: ۳۴۷۱۸۴
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴ - 21May 2019

رئیس پلیس پایتختبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح رعد ۲۵ در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این روز‌های میانی ماه مبارک رمضان این طرح در ۴۸ ساعت گذشته با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود اجرا شد، اظهار داشت: با اجرای ۳۳۳ حکم قضایی، ۵۲۸ سارق و مالخر دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در این طرح ۱۶۸ خودرو و موتورسیکلت و ۳۵ هزار قطعه از اموال سرفتی مردم کشف و برای سارقان ۷۷۷ پرونده تشکیل شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در این طرح ۲۰ باند سرقت منهدم و صاحبان ۷۸ درصد از اموال مسروقه شناسایی شدند. ارزش اموال کشف شده هشت میلیارد تومان است.

سردار رحیمی اضافه کرد: از مجموع ۵۲۸ سارقی که در این طرح دستگیر شدند، ۲۵۹ نفر دارای سابقه هستند.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه از کشف تعدادی سلاح جنگی و سلاح سرد خبر داد و گفت: در این طرح سه قبضه سلاح جنگی و ۴۷ سلاح سرد نیز کشف شد.

وی با بیان اینکه موضوع مبارزه با کالای قاچاق، جزئی از طرح رعد است، عنوان کرد: در این مرحله از طرح رعد برای ۵۵ قاچاقچی پرونده تشکیل شد و ۴۲ نفر از قاچاقچیان عمده دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص اجرای طرح حیات شبانه در پایتخت نیز گفت: اینکه تمام اصناف تا سحر کسب و کار داشته باشند، مشکلی ندارد، اما برای ادامه این طرح باید پیوست انتظامی و ترافیکی آن مشخص شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار