به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵
سخنگوی انصار الله مطرح کرد؛
عزیز راش علت سکوت مقامات سعودی در خصوص حمله نیرو‌های یمنی به فرودگاه «جیزان» را بیان کرد.
کد خبر: ۳۴۸۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳ - 26May 2019

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، «عزیز راشد» سخنگوی نظامی جنبش انصار الله اظهار داشت: مقامات سعودی در خصوص حمله نیرو‌های یمنی به فرودگاه جیزان سعودی تاکنون اظهار نظر نکرده‌اند؛ زیرا به دنبال طراحی دروغ‌هایی برای این موضوع هستند.

عزیز راشد در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد: پهپاد‌های «قاصف کا‌ دو» امروز با اجرای عملیاتی پیشرفته، جنگنده‌ها را در فرودگاه جیزان سعودی هدف قرار دادند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که حمله صورت گرفته در چه چارچوبی بود، گفت: دشمن همچنان با اجرای عملیات، بازار‌ها را هدف قرار می‌دهد که آخرین آن‌ها هدف قرار دادن منطقه ماویه در تعز بود که ۱۲ شهید و زخمی و خسارت‌های مادی گسترده‌ای به دنبال داشت.

عزیز راشد افزود: همه فرودگاه‌های سعودی در تیررس پهپاد‌های یمنی هستند. از این رو، سعودی باید بداند سلسله عملیات نیرو‌های یمنی به این شکل ادامه خواهد یافت.

عزیز راشد در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا مقامات سعودی تاکنون در خصوص این حمله اظهارنظر نکرده‌اند، گفت: مقامات سعودی با تعلل در واکنش، به دنبال یافتن دروغ‌هایی برای این قضیه هستند.

وی تاکید کرد: شهر جیزان و نجران در تیررس ماست؛ اما به خاطر اخلاق و شرف خود امکان ندارد برادرانمان را در این مناطق هدف قرار دهیم، بلکه مراکز قدرت نظام سعودی را هدف قرار می‌دهیم؛ مراکزی که سعودی‌ها از آن برای حمله به یمن استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/ 251

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار