به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
امیر سرتیپ نصیرزاده:
فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از دانشکده جنگ الکترونیک دانشگاه هوایی شهید ستاری، این مرکز را نقطه جوشان و ارائه دهنده آموزه‌های جنگ الکترونیک و نیروی هوایی را پیشقدم در این مسیر عنوان کرد.
کد خبر: ۳۴۹۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶ - 09June 2019

نیروی هوایی پیش‌قدم در مسیر آموزش جنگ الکترونیک استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دانشکده تخصصی جنگ الکترونیک دانشگاه شهید ستاری بازدید کرد.

امیر نصیرزاده در این بازدید با اشاره به اهمیت و جایگاه جنگ‌های آینده اظهار داشت: مسئله جنگ الکترونیک امروزه یکی از مسائل مهم نظامی است و از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در ارتش‌های دنیا برخوردار است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های پیچیده جنگ الکترونیک در این دانشکده باید به نحو احسن مورد تعلیم و کنکاش قرار گیرد، گفت: امید است این مرکز نقطه جوشان و ارائه دهنده آموزه‌های جنگ الکترونیک در سطح نیرو‌های مسلح باشد و هیچ مسئله رادیویی و الکترونیک نظامی نباشد که در این دانشکده مورد بررسی و پژوهش قرار نگیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه افزود: نیروی هوایی در زمینه جهاد خودکفایی و نهضت قطعه سازی پیشگام و در مسیر آموزش جنگ الکترونیک پیش‌قدم است و انتظار می‌رود اساتید و مسئولان این مجموعه باتمام توان در راستای پویایی و به روز بودن قالب‌های آموزشی این دانشگاه کوشش کنند.

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار