به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد؛
«حمیدرضا حاجی‌بابایی» گفت: قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق‌ها نیز حل و فصل شود.
کد خبر: ۳۴۹۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳ - 11June 2019

تفاوق مجلس و دولت برای افزایش حقوق‌هابه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «حمیدرضا حاجی‌بابایی» عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «تسنیم»، با اشاره به تخلف دولت در اجرای مصوبه قوه مقننه برای افزایش حقوق‌ها، اظهار داشت: چند روز گذشته جلسه‌ای با «محمد باقر نوبخت» رییس سازمان برنامه و بودجه درباره این موضوع داشتیم.

وی با بیان این‌که در این جلسه توافق شد تا جلساتی را در هفته جاری برای حل این مشکل برگزار کنیم، ادامه داد: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه‌ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره این‌که قرار است برای اصلاح روند اجرای قانون در مجلس طرح یا استفساریه‌ای تدوین شود یا خیر؟ عنوان داشت: استفساریه یا طرح نیاز نیست؛ تنها باید با دولت توافق کنیم تا روند اجرا اصلاح شود.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: طبق توافقی که با نوبخت داشتیم، قرار بر این شد تا جلسه‌ای را نیز با رئیس سازمان امور استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظرات آن‌ها را درباره اصلاح روند اجرای قانون دریافت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق‌ها نیز حل و فصل شود.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار