به روز شده در: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
کتاب «خانم مربی» مجموعه‌ای از خاطرات شفاهی سعیده صدیق‌زاده درباره مسائل تربیتی و آموزشی نسل‌های بعد از انقلاب است که از سوی انتشارات دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی «راه‎یار» منتشر شده است.
کد خبر: ۳۴۹۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶ - 11June 2019

«خانم مربی» منتشر شدبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌‌پرس، کتاب «خانم مربی» به مسائل تربیتی و آموزشی نسل‌های بعد از انقلاب پرداخته و جایگاه تربیت دینی، سبک زندگی خانوادگی صحیح و حفظ ارزش‌های انقلابی را با روایتی شیرین از خاطرات شفاهی مربی با سابقه پرورشی در دهه‌های 60، 70 و 80 تبیین کرده است.

کتاب «خانم مربی» به دنبال انتقال تجربیات موفق تربیتی است که موضوعات مختلف فرهنگی با رعایت کیفیت، عمق، تنوع و شیوایی، به عنوان شاخصه‌های کار مفید تربیتی و انسان‌ساز، است. محتوای جذاب و نکات ظریف تربیتی بسیاری که در این کتاب آمده، باعث می‌شود «خانم مربی» را کتاب کار معلمان و مربیان و کتاب کار مادران و همسران جوان قلمداد کرد.

پیش از این کتاب‌های «مربای گل محمدی» (خاطرات و تجربیات مربیان پرورشی دهه 60) و «دختر تبریز» (خاطرات یک معلم، مربی و امدادگر برجسته تبریزی) از مجموعه کتاب‌های تاریخ شفاهی مدارس انقلاب، از سوی انتشارات دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی «راه‌یار» منتشر شده است.

کتاب «خانم مربی» به کوشش مرضیه ذاکری و در 272 صفحه، با قطع رقعی و قیمت 30 هزار تومان به چاپ رسیده است. تهیه این کتاب و سایر کتاب‌های انتشارات دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی «راه‌یار»، از طریق تارنمای عماریار به آدرس www.AmmarYar.ir، شماره تلفن‌های 02142795454، 09199038270 و فروشگاه‌های معتبر محصولات فرهنگی سراسر کشور امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار