به روز شده در: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
سردار اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی گفت: اجرای طرح پیامک‌های امنیت اخلاقی کمترین نارضایتی را در پی داشته و اگر اشتباهی هم صورت گرفته است، بررسی خواهد شد.
کد خبر: ۳۵۰۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸ - 13June 2019

برخورد با بدحجابی مطالبه مردمی و وظیفه نیروی انتظامی استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ ارزشهای اخلاقی است، اظهار داشت: نیروی انتظامی در مسیر برخورد با بدحجابی در جامعه به هیچ‌وجه کوتاه نخواهد آمد.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: کشف حجاب بر اساس قانون، جرم مشهود محسوب می‌شود و پلیس طبق برنامه‌ریزی‌ها با اجرای طرح ناظر در اینباره اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به پیامک‌های امنیت اخلاقی درباره بدحجابی، تصریح کرد: اجرای این طرح کمترین نارضایتی را در پی داشته و اگر اشتباهی هم صورت گرفته است، بررسی خواهد شد.

به گفته اشتری، برخورد با بدحجابی مطالبه مردمی و وظیفه نیروی انتظامی است و با جدیت و برنامه‌ریزی مناسب این اقدام را ادامه خواهیم داد تا رضایت مردم را کسب کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی درباره مبارزه با قاچاق کالا نیز گفت: این موضوع یکی از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی در سال جاری است و با برنامه‌ریزی‌های لازم و حمایت سایر مسئولان، امیدواریم شعار سال مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر «رونق تولید» را محقق سازیم.

وی متذکر شد: نیروی انتظامی تلاش می‌کند امنیت را برای افرادی که بخواهند در راستای رونق تولید گام بردارند، فراهم سازد و از آنها حمایتهای لازم را به عمل خواهد آورد.

اشتری ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون، کشفیات کالای قاچاق در کشور 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته و امیدواریم در راستای مبارزه با ورود کالای قاچاق و همچنین خروج غیر قانونی کالا از کشور اقدامات خود را به خوبی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه ورود و فروش سلاح به هر صورت آن جرم محسوب می‌شود، گفت: نیروی انتظامی با اشراف خود بر فضای مجازی و حقیقی با این موضوع به شدت برخورد خواهد کرد.

فرمانده ناجا یادآور شد: در چند ماه گذشته، مواردی درباره خرید و فروش سلاح در فضای مجازی توسط نیروی انتظامی شناسایی و برخوردهای لازم با آن انجام شده است.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها