به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
امام جمعه بوشهر:
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری گفت: نپذیرفتن پیام رئیس جمهوری آمریکا از سوی رهبر معظم انقلاب موضوعی اصولی، انقلابی و ستودنی است و عزت ایرانیان را دوچندان کرد.
کد خبر: ۳۵۰۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷ - 14June 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در خطبه های نماز جمعه با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با نخست وزیر ژاپن اظهار داشت: آمریکا تلاش می کند با این حرکت خود به جهانیان اعلام کند ما خواهان مذاکره هستیم اما ایران نمی پذیرد.

وی گفت: سفر نخست وزیر ژاپن به ایران برای ابلاغ پیام رئیس جمهوری آمریکا توطئه ای سیاسی برای فریب افکار عمومی جهان است.

صفایی بوشهری بیان کرد: سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن بست قرار گرفتن آمریکا و نشان از عزت مردم بزرگوار ایران است.

صفایی بوشهری اضافه کرد: آمریکا از طرفی پیام مذاکره با ایران را ارسال می کند از طرفی دیگر تحریم های خود بر علیه کشور را تشدید می کند.

وی یادآور شد: نپذیرفتن پیام رئیس جمهوری آمریکا از سوی رهبر معظم انقلاب موضوعی اصولی، انقلابی و ستودنی است و عزت ایرانیان را دوچندان کرد.

امام جمعه بوشهر گفت: سران آمریکا در شرایطی ادعا می‌کنند به دنبال تغییر نظام در ایران نیستند که اگر بتوانند طرحی برای براندازی نظام داشته باشند با خرج تمام اعتبارات خود این کار را انجام می‌دهند.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب خطاب به نخست وزیر ژاپن اعلام کردند ما ساخت بمب اتم را حرام می‌دانیم و اگر می‌خواستیم اقدام می کردیم اما این آمریکاست که دارای زرادخانه‌های مجهزی در این خصوص است.

امام جمعه بوشهر گفت: آمریکا و هیات حاکمه آن به هیچ عنوان ارزش این را ندارند که با آنها مذاکره‌ای انجام شود.

صفایی بوشهری یادآور شد: رئیس جمهوری آمریکا پیام خود را به وسیله نخست وزیر یک کشور مهم مانند ژاپن ارسال می کند که رهبر معظم انقلاب پیام را بپذیرد و مذاکره را انجام دهد این درحالی است که ایشان حتی پیام فرستاده آمریکا را نیز نمی پذیرد.

امام جمعه بوشهر گفت: کنفرانس بحرین و معامله قرن آمریکا و رژیم صهیونیستی با هدف چپاول قدرت در فلسطین است و آنها را به شدت محکوم می کنیم.

صفایی بوشهری افزود: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی تصمیم دارد در این معامله کار فلسطین را یکسره کنند به همین دلیل با همکاری و همگرایی برخی دولت های مرتجع منطقه در حال توجیه این فساد سیاسی هستند.

وی یادآور شد: اسرائیل با همکاری آمریکا و برخی کشورهای مرتجع منطقه تلاش می‌کنند فلسطین را در یک بن بست و فقر سرزمینی قرار دهند و تمام مناطق اشغالی را برای خود قرار دهند.

امام جمعه بوشهر برپایی تولد ۹۴ سالگی ملکه انگلستان در سفارت خانه های این کشور را محکوم کرد و گفت: این مراسم تولد ملکه استعمار، چپاولگری، کودتای ۲۸ مرداد و فتنه ۸۸ است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها