به روز شده در: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
محمدمهدی برومندی گفت: ارتقای توان دفاعی در حفظ و افزایش امنیت کشور تاثیرگذار است.
کد خبر: ۳۵۰۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴ - 16June 2019

تاثیر ارتقای توان دفاعی کشور در افزایش امنیت کشور«محمدمهدی برومندی» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از مناطق مرزی کشور، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی مرزبانان در مناطقی که از حساسیت ویژه‌ای برخوردارند و در معرض تردد و خطر تروریست‌ها قرار دارند، کمبود امکانات و تجهیزات لازم بود.

برومندی با اشاره به اقتدار و نقش تاثیرگذار جمهوری اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: موضوعات امنیتی کشور به ویژه‌ مسائل مرزی و مسائل مرتبط با آن در حوزه‌های دفاعی و امنیتی کشور اهمیت ویژه‌‌ای دارد که باید به آن توجه شود.

این نماینده خانه ملت گفت: ما با اتکا به خدا و رهنمود‌های امام (ره) و رهبر انقلاب توانستیم علی‌رغم تحریم‌های گسترده، شعار «ما می‌توانیم» را به منصه ظهور برسانیم.

وی افزود: ما در طول عمر 40 ساله انقلاب اسلامی هیچ‌گاه برای تأمین نیاز‌های دفاعی و تسلیحاتی خود دست نیاز به سوی دیگران دراز نکردیم و همواره بر ظرفیت‌های داخلی تکیه کردیم.

برومندی ادامه داد: ما پیام اقتدارآمیز «ما توانستیم» را به منصه ظهور رساندیم و این پیام الهام‌بخش را به ملت‌های آزاده جهان مخابره کردیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار با ریختن پول ملت به جیب قدرت‌های فرامنطقه‌ای به دست نمی‌آید، گفت: ما امروز باید روی پای خود بایستیم و تنها راه ما اتکا به توان و استعداد‌های داخلی و ظرفیت‌های دفاعی است.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار