به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
از سوی معراج‌الشهدای تهران؛
اسامی چهار شهید تازه شناسایی شده دوران دفاع مقدس از سوی معراج‌الشهدا اعلام شد.
کد خبر: ۳۵۱۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵ - 26June 2019

اسامی شهدای تازه شناسایی شده اعلام شدبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، معراج‌الشهدای تهران اسامی چهار شهیدی که به تازگی هویت آن‌ها شناسایی شده است را اعلام کرد.

شهید «سعید دلالت» فرزند «عباسعلی» و متولد سال ۱۳۴۵ در شهر تهران است. او در سال ۶۵ و در عملیات «کربلای ۵» به شهادت رسید؛ اما پیکر مطهرش در منطقه «شلمچه» ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد قرار گرفت. پیکر این شهید والامقام بعد از گذشت ۳۳ سال در جریان عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق پلاک هویت شناسایی شد.

شهید «محمد مهدی ماستری فراهانی» فرزند «محمد حسین»، متولد سال ۱۳۴۱ در استان تهران است. او در سال ۶۲ و در عملیات «والفجر ۴» به شهادت رسید؛ اما پیکر مطهرش در منطقه «پنجوین» ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد قرار گرفت. پیکر این شهید والامقام بعد از گذشت ۳۷ سال در جریان عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

شهید «مجید ریاضتی چشمه» فرزند «حاجی»، متولد سال ۱۳۳۶ در شهر تهران است. او در سال ۶۴ و در عملیات ایذائی «والفجر ۸» به شهادت رسید؛ اما پیکر مطهرش در جزیره «بوارین» ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد قرار گرفت. پیکر این شهید والامقام بعد از گذشت ۳۴ سال در جریان عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

شهید «حسین اصلان‌خانی» فرزند «عبدالوهاب»، متولد سال ۱۳۴۶ در شهر تهران است. او در سال ۶۷ و در تک دشمن به شهادت رسید؛ اما پیکر مطهرش در منطقه «زبیدات» ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد قرار گرفت. پیکر این شهید والامقام بعد از گذشت ۳۱ سال در جریان عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار