به روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
سردار شیرزاد خبر داد؛
رئیس پلیس بین‎الملل نیروی انتظامی گفت: کلاهبردار ۶۰ میلیارد ریالی که از کشور متواری شده بود با اقدام سریع پلیس بین‌الملل دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.
کد خبر: ۳۵۱۸۰۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴ - 26June 2019

دستگیری کلاهیردار 60 میلیارد ریالی که از کشور متواری شده بودبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «هادی شیرزاد» رئیس پلیس بین‎الملل نیروی انتظامی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مقامات قضائی، ردیابی فردی به اتهام جعل ویزا و کلاهبرداری به مبلغ ۶۰ میلیارد ریال در دستور کار پلیس اینترپل تهران قرار گرفت.

وی ادامه داد: این فرد از طریق وعده اخذ ویزای کشور‌های مختلف و همچنین گرفتن اقامت، پس از کلاهبرداری از تعدادی هموطنان به خارج از کشور متواری شد؛ پلیس بین‌الملل نیز بلافاصله ضمن ارتباط با سازمان اینترپل، برای این متهم درخواست صدور اعلان قرمز کرد.

رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی تصریح کرد: با اقدامات هوشمندانه و به‌موقع، اعلان قرمز وی را به مبادی مربوطه ارسال و با استفاده از شگرد‌های پلیسی و همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه متهم شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی تحویل شد.

سردار شیرزاد در پایان تأکید کرد: افرادی که قصد خروج از کشور را دارند، باید از طریق مجاری قانونی و سفارتخانه‌ها، موضوع ویزای خود را پیگیری کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها