به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما شروع‌کننده هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم، اما تکیه ما صرفاً بر دفاع نیست، گفت: بعد از شروع حمله متجاوزان، قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما ویران‌کننده و پشیمان‌کننده خواهد بود.
کد خبر: ۳۵۳۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵ - 14July 2019

تکیه ما صرفاً بر دفاع نخواهد بود/ قدرت هجومی ما بعد از حمله متجاوزان ویران‌کننده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم صبحگاه عمومی تیپ ۲۵ واکنش سریع نیرو مخصوص نیروی زمینی ارتش در تبریز، اظهار داشت: شرایط امروز جهان و منطقه، آمادگی بیش از پیش را الزامی کرده است.

وی افزود: دشمنان عنود، مستکبر و زخم‌خورده انقلاب، طرح و نقشه‌های شیطانی در سر دارند که آمادگی‌های مختلف ملی و نظامی می‌تواند این دسیسه‌ها را خنثی کند.

سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: هرچه آمادگی رزمی بالاتر باشد، توان دفاع و توان هجوم بعد از دفاع اولیه را افزایش می‌دهد.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ما شروع‌کننده هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم؛ اما تکیه ما صرفاً بر دفاع نیست. ابتدا در زمان شروع حمله دشمن دفاع خواهیم کرد؛ اما قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما بعد از شروع حمله متجاوزان، ویران‌کننده و پشیمان‌کننده خواهد بود.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: ما در دفاع مقدس یک‌بار به جهان ثابت کردیم که بر سر آرمان‌های خود تا کجا ایستاده‌ایم و امروز بسیار قدرتمندتر از آن زمان در دفاع از آرمان‌ها و دفاع از این ملت و کشور سر سوزنی کوتاه نخواهیم آمد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها