به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
در پاسخ به تهدیدهای یک مقام نظامی پیشین صهیونیستی؛
جنبش حماس در پاسخ به تهدیدهای یک مقام نظامی پیشین رژیم صهیونیستی مبنی بر ترور فرماندهان این جنبش و سایر گروه‌های فلسطینی تأکید کرد که هرگونه جنایت این رژیم با پاسخی چند برابر از سوی مقاومت روبه‌رو خواهد شد.
کد خبر: ۳۵۷۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰ - 15August 2019

جنایات اسرائیل با پاسخ چند برابری روبه‌رو خواهد شدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از  پایگاه خبری «شهاب»، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس اظهار داشت: تهدیدهای «بنی گانتس» رئیس به اصطلاح حزب آبی سفید صهیونیستی علیه فرماندهان حماس، تلاشی برای کسب آرای افراط‌گرایان در جامعه صهیونیستی است.

وی از گانتس خواست تا زمانی را که رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی بود، به یاد بیاورد که چطور مقاومت در نبرد «حجارةالسجیل» یا «العصف الماکول» به تجاوزگری پاسخ داد.

قاسم گفت: دشمن صهیونیست پاسخ جنایت‌های ارتش خود در دوره گانتس را از طریق شلیک صدها موشک مقاومت به تل‌آویو و قدس اشغالی و شهر حیفا گرفت. این موشک‌باران تأسیسات حیاتی این رژیم را تعطیل کرد و میلیون‌ها شهرک‌نشین را به پناهگاه‌ها فرستاد.

وی تصریح کرد: زندگی ساکنان صهیونیست اطراف مرز غزه در بدترین وضعیت خود در دوره گانتس قرار داشت؛ به ویژه که گردان های «عزالدین قسام» شاخه نظامی حماس توانستند نظامیان ارتش اشغال‌گر را اسیر کند.

قاسم گفت: در سایه توسعه توان مقاومت و انباشت قدرت آن برای دفاع از ملت فلسطین، پاسخ مقاومت به هرگونه جنایت اسرائیل چند برابر گذشته خواهد بود.

وی تأکید کرد: اسرائیل تا زمانی که سرزمین را در اشغال دارد و علیه مقدسات اقدام و نوار غزه را محاصره می‌کند، روی آرامش به خود نخواهد دید.

پیشتر، گانتس تهدید به ترور «یحیی السنوار» فرمانده جنبش حماس و فرماندهان دیگر گروه‌های مقاومت کرده بود.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار