به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
سردار پورجمشیدیان:
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان نیروی زمینی سپاه با اشاره به اهمیت ورزش قهرمانی گفت: ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد.
کد خبر: ۳۵۸۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸ - 15August 2019

ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان نیروی زمینی سپاه در گروه ۴۳ امام علی در شهرستان ملایر برگزار شد.

این مسابقات در چهار رشته فوتسال، آمادگی جسمانی، تیراندازی و شنا برگزار شد و ۳۰۰ نفر در قالب ۱۹ گروه از یگان های نیروی زمینی سپاه در این مسابقات شرکت کردند.

در مراسم اختتامیه مسابقات سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه و مسئولین لشکری و کشوری در استان همدان حضور داشتند.

سردار پورجمشیدیان در این جشنواره با اشاره به اهمیت ورزش قهرمانی گفت: ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: باید فرزندان پاسدار فعالیت‌های ورزشی خود را در سطح استان‌های خود پیگیری کنند.

وی ادامه داد : ورزش یکی از شاخص‌های سلامت کشور است و باید هرچه بیشتر در جهت توسعه آن تلاش کنیم .

سردار پورجمشیدیان خاطرنشان کرد : باید برنامه ریزی کنیم تا فرزندان نیروی زمینی سپاه حضور پررنگی در میادین ورزشی داشته باشند.

در پایان این مراسم سرهنگ امامی معاون تربیت بدنی نیروی زمینی سپاه با تاکید بر نقش ورزش در سلامت جامعه اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه همواره به مقوله ورزش توجه ویژه ای داشته و برگزاری مسابقات ورزشی در این سطح نیز با هدف گسترش ورزش قهرمانی انجام شده است.

وی اضافه کرد: این مسابقات به صورت سالانه با میزبانی یکی از یگان های نیروی زمینی سپاه برگزار می شود و اثر بسیار خوبی در توسعه ورزش قهرمانی یگان های نیروی زمینی سپاه دارد.

سرهنگ امامی در پایان خاطرنشان کرد : ورزشکاران علاوه بر توجه به ورزش قهرمانی لازم است به حسن اخلاق در ورزش نیز توجه کنند که در دین اسلام بسیار توصیه شده است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار