به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
مدیرعامل موسسه توانمندسازی بازنشستگان مطرح کرد؛
مدیرعامل موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح از ارائه چهار نوع تسهیلات بانکی به بازنشستگان نیروهای مسلح خبر داد.
کد خبر: ۳۶۱۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹ - 08September 2019

از تجربیات بازنشستگان استفاده می کنیم «غلامرضا رحیمی» مدیرعامل موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی کسب و کار‌های بازنشستگان نیرو‌های مسلح موسوم به «کوکباز» اظهار داشت: این جشنواره در وهله نخست در راستای حرکت در مسیری که از سوی فرمانده معظم کل قوا درباره «رونق تولید» تبیین شد، انجام گرفت.

وی در خصوص دیگر اهداف برگزاری این جشنواره گفت: بهبود وضعیت معیشت، ارتقای منزلت اجتماعی بازنشستگان، رفع مشکلات اقتصادی، ایجاد شبکه اقتصادی بین بازنشستگان نیروهای مسلح، توانمندسازی افراد و حمایت از سرمایه‌گذاران خرد در حوزه تولید ازجمله اهداف برگزاری این جشنواره است که از سوی موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح اجرا شد.

رحیمی افزود: همچنین در این رابطه سعی شده تا با حمایت از استعدادهای جوان و ایده‌های نو بحث کارآفرینی را در سطح نیروها مسلح احیا کرده و واژه بازنشسته را به بازایستاده تغییر دهیم؛ تا با فرهنگسازی، افراد متوجه شوند که بازنشستگی به معنای پایان کار نیست، بلکه فقط نوع مأموریت آن‌ها تغییر یافته است.

وی از برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای ارتقای توان و تجربه عملی خانواده‌ها و افراد علاقه‌مند در حوزه کارآفرینی خبر داد و گفت: این کلاس‌ها تاکنون برگزار شده و تعداد قابل توجهی از این ظرفیت در جهت ارتقای توان و افزایش تجربه در حوزه کارآفرینی استفاده کرده‌اند.

مدیرعامل موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح با اشاره به حمایت‌های این موسسه از بازنشستگان نیروهای مسلح و خانواده‌های‌ آن‌ها عنوان کرد: چهار نوع تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه تحت عناوین کارآفرینی، معیشتی، حمایتی و جهیزیه به این عزیزان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار