به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای با تجلیل از حضور حماسی مردم و خلق حماسه سیاسی، انتخاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت تبریک گفت.
کد خبر: ۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲ - 16June 2013

تبریک ارتش جمهوری اسلامی ایران به مردم و رئیس جمهور منتخب

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، متن بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران بدین شرح است:


سرانجام شور و شوق و هیجان ملت سربلند و انقلابی ایران اسلامی به ثمر نشست و حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب تحقق یافت و امت همیشه در صحنه، بار دیگر چشم جهانیان را به ایران و ایرانی خیره ساخت.

دشمن، در نهایت ناباوری انگشت تحیر به دندان گزید و همانند گذشته ناگزیر در برابر عظمت و اقتدار ملت بزرگ و سرافراز ایران که با حضور پای صندوق های رای، معنا و مفهوم مردم سالاری دینی را به همگان نشان داد، سر تعظیم و تکریم فرود آورد.

با تبریک این حماسه عظیم به حضور مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز و ملت قهرمان و رئیس  جمهور منتخب جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی  از درگاه حضرت باریتعالی توفیقات روز افزون ایشان را در خدمت به مردم و پاسداری از ارزشهای انقلات و دفاع مقدس و نگهبانی از میراث معمار کبیر انقلاب یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه خواستاریم.

امیدواریم این اعتماد مردمی به عنوان یک پشتوانه عظیم برای ایشان، زمینه ساز ترقی و پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها