به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
غافل از آنکه ملت قهرمان ایران در لحظات سرنوشت ساز با اطاعت از فرامین رهبر بصیر و هوشیار در مقابل جبهه ی دشمن چون شیر ژیان ایستاده است و هرگونه حرکت ددمنشانه ای را با قاطعیت درهم می شکند.
کد خبر: ۵۳۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۰ - 16June 2013

بیانیه سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) درباره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، بیانیه سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ به مناسبت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به شرح زیر است:


ملت غیور و سربلند ایران اسلامی؛


بار دیگر حضور پرشور و هوشمندانه همراه با حمیت و غیرت اسلامی شما ملت بصیر و آگاه بر نقشه هایشیطانی بدخواهان و دشمنان قسم خورده نظام پرشکوه اسلامی غلبه یافت و جنگ روانی روبه صفتانی که سعی داشتند با یاوه گویی، ترنم سرود همدلی و پرصلابت و وحدت فراگیر شما ملت شریف به ویژه مردم مومن و متعهد تهران را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با هیاهوی رسانه ای استعماری خویش کم رنگ جلوه دهند به حبابی پوچ مبدل ساخت و با همت والای شما حماسه سرایان، ابهت نظام سلطه جهانی در هم شکست. و اینک دشمنان سردرگم، از وفاداری و همبستگی ملی امت واحد و همیشه در صحنه ی ایران، سرافکنده تر از گذشته در حالی که انگشت تحیر به دهان گرفته، متحیر و مغموم در پی نقشه ای دیگر هستند تا به خیال واهی خود از ادامه ی حرکت توفنده و موج خروشان انقلاب اسلامی که در بیداری اسلامی و جنبشهای آزادیخواهی در سرتاسر دنیا متجلی شده است جلوگیری نمایند.

غافل از آنکه ملت قهرمان ایران در لحظات سرنوشت ساز با اطاعت از فرامین رهبر بصیر و هوشیار در مقابل جبهه ی دشمن چون شیر ژیان ایستاده است و هرگونه حرکت ددمنشانه ای را با قاطعیت درهم می شکند.
 

حضور حداکثری شما ملت آگاه ، در این انتخابات سرنوشت ساز برگ زرین و پرافتخار دیگری در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی گشوده است و حماسه ی سیاسی را عینیت بخشید و به یقین در این برهه ی حساس دست اعجازگر الهی به مدد ملت حماسه آفرین آمده است : و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین.


سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ؛ یک بار دیگر بر عزم راسخ ملت همیشه سربلند ایران اسلامی که با اهتمام و اعتماد سرافرازانه ی خویش به ندای علی زمان لبیک گفتند درود می فرستد و پاسداران و بسیجیان این سپاه به شکرانه این پیروزی که در سایه ی توجهات و عنایات خاصه ی حضرت ولی عصر (عج) و هدایت و رهبری الهی امام خامنه ای (مدظله العالی) محقق شده است سجده ی شکر می گذارند و از تمامی نهادها، ارگانها، ادارات و سازمان ها به ویژه اعضاء محترم شورای نگهبان، ستاد انتخاباتی وزارت کشور، کاندیداهای محترم، دستگاه های امنیتی و انتظامی، نیروهای مردمی و مخلص بسیجی به همراه هیئت امنای مساجد و دیگر اقشار دلسوز مردمی که در این حماسه ی بزرگ نقش آفرینی کردند تقدیر و تشکر می نمایند.
 

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
mahajer
|
-
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۶
0
0
صدور چنین بیانیه های از سوی مراکز سپاه موید هم دلی و وجود وحدت در کشور است و خنثی کننده توطئه دشمنان .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها