به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
دانش آموزان مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از اول تیر ماه سال جاری از برنامه "طعم جبهه" در باغ موزه دفاع مقدس بازدید می‌کنند.
کد خبر: ۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۰ - 19June 2013

دانش آموزان تهرانی از

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، بر اساس تفاهم نامهای که به امضای جواد خضرایی مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و رحیم زمانی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران رسید، دانش آموزان مناطق آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اول تیر ماه سال جاری از برنامه طعم جبهه در باغ موزه دفاع مقدس بازدید میکنند.


طبق این تفاهم نامه دانش آموزان مناطق آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در قالب اردوی یک روزه با حضور در باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت از برنامه طعم جبهه دیدن خواهند کرد و با معارف دوران هشت سال حماسه و ایثار آشنا میشوند.


برنامه طعم جبهه با ادای احترام به مقام والای هشت شهید گمنام در مقبره الشهدای باغ موزه آغاز میشود و با اجرای دو نمایش با محوریت دفاع مقدس به کارگردانی یوسف بختیاری و اکران یک فیلم بلند از سینمای دفاع مقدس در تالار خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس ادامه خواهد یافت.


بازدید از تالارهای هفتگانه و نمایشگاه نقاشی هنرمند جانباز "هاشم بدری" و نمایشگاه عکس هنرمند جانباز "داوود عامری" از دیگر برنامههای این اردوی یک روزه میباشد که تا پایان شهریور ماه به استثنای ایام ماه مبارک رمضان و با حضور روزانه پانصد دانش آموز ادامه خواهد داشت.


این برنامه پنجمین برنامه طعم جبهه است که به همت باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در راستای ترویج فرهنگ حماسه و مقاومت و آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با معارف دوران دفاع مقدس برگزار میشود و تاکنون حدود پنجاه هزار دانش آموز در قالب این طرح از باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت بازدید داشتهاند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها