به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم گفت: داشتن روحیه مردمی جرات در ایجاد تحول در کنار پایبندی به ولایت فقیه از بارزترین شاخص های دولت اسلامی است.
کد خبر: ۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۳ - 29June 2013

حضور پرنشاط مردم پای صندوق های رای بیانگر پیوند مستحکم ملت با نظام اسلامی بود

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل هاشم، صبح امروز در جمع فرماندهان وکارکنان دانشگاه دریایی امام خمینی نوشهر با اشاره به خلق حماسه باشکوه و تاریخی ملت سرافراز ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: حضور پرنشاط مردم پای صندوق های رای بیش از هر چیزی بیانگر پیوند مستحکم ملت با نظام اسلامی بود و این حضور تمام توطئه های کسانی را که قصد داشتند با ترفندهای گوناگون سیاسی، اقتصادی و امنیتی اعتماد مردم از نظام را سلب کنند با شکست مواجه کرد.

نماینده ولی فقیه در ارتش سپس با تبریک به رئیس جمهور منتخب تصریح کرد: رئیس جمهور منتخب، رئیس جمهور همه ملت است و ما همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند: همه باید به رئیس جمهور و همکاران وی برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی که دولت، متعهد و مسئول تحقق آن است کمک کنند.

حجت الاسلام آل هاشم در ادامه به سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و هفتاد و تن از یارانش اشاره و در این باره خاطر نشان کرد: دشمنان قسم خورده نظام اسلامی از همان نخستین لحظات پیروزی انقلاب شکوهمند مردمی در ایران با ترور شخصیت های اثرگذار، به دنبال اهداف خاصی بودند که البته هرگز به آن دست نیافتند.

وی در پایان سخنان خود به تشریح اندیشه های بلند و تفکر انقلابی دکتر بهشتی (ره) پرداخت و یاد و خاطره هفتاد و تن از یاران صدیق انقلاب وامام به ویژه شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی را گرامی داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار