به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵
امیر پوردستان در مراسم تجلیل از ورزشکاران نیروی زمینی؛
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات دنیا را متحیر کرد، گفت: واقعاً هدف‌گذاری دشمنان از تحریم‌ها با حضور چشمگیر مردم در انتخابات۹۲ خنثی شد.
کد خبر: ۷۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۷ - 30June 2013

هدف‌گذاری دشمنان از تحریم‌ها ناکام ماند/ تبعیت مردم از رهبری به خوبی نشان داده شد

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در شانزدهمین همایش تجلیل از ورزشکاران، مدالآوران و پیشکسوتان برتر نیروی زمینی ارتش با اشاره به ایام ماه مبارک شعبانیه اظهار داشت: امام زمان(عج) همواره در دسترس ماست و ما اگر نمیتوانیم او را ببینیم، اشکال از ماست؛ ایام ماه رجب، شعبان و ماه مبارک رمضان ایام مبارکی برای حرکت در جهت تقویت خود و رسیدن به استعداد و لیاقت مشاهده و ملاقات با قطب عالم امکان است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور گفت: کاری که ملت نستوه و سربلند ایران در 24 خرداد ماه انجام داد کار شگرفی بود که تمام دنیا را متحیر کرد.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: تبعیت عمیق و ارادت مردم به رهبری نظام بهخوبی در این انتخابات نشان داده شد و مردم آمدند پای صندوق رأی و به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند؛ مردم ایران کار کارستان و بیسابقهای را در انتخابات انجام دادند.
 
وی با بیان اینکه حرکت مردم در 24 خرداد بسیار باعظمت بود اظهار داشت: بعد از فتنه 88، دشمن با ایجاد اقدامات نرمافزاری سنگین بهدنبال این بود که در انتخابات 92 مشروعیت نظام را زیر سؤال ببرد زیرا نظام اسلامی ایران نظام مردمسالاری دینی بوده و از پشتوانه مردمی نیز برخوردار است و دشمن همه انرژی خود را جمع کرد تا بتواند این مشروعیت را از انتخابات بگیرد.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش در همین زمینه خاطرنشان کرد: ایجاد تحریمها و تشدید آنها و استفاده از تحریمهای بهاصطلاح خودشان فلجکننده از شگردهای آنها برای ایجاد فاصله بین ملت و حاکمیت بود تا در این حالت مردم پای صندوق رأی حاضر نشوند و آنها میخواستند به این بهانه بخشهای دیگر حرکت خود را علیه ملت ایران اسلامی که آخرین آنها اقدام نظامی بود، در پیش گیرند اما ملت نستوه ایران اسلامی بار دیگر این توطئه را تشخیص داد و با تدبیر رهبر انقلاب باعث شد ترفند آنها نقش بر آب شود و این شاید آخرین تیر ترکش آنها بود.
 
امیر پوردستان با بیان اینکه دشمن به دشمنی خود همواره ادامه میدهد، تأکید کرد: بعد از انتخابات و خلق حماسه سیاسی، دشمن به قدرت ملت ایران پی برد و ایران را بهعنوان یک ابرقدرت پذیرفت و اگر میبینید تحریمها را یکی پس از دیگری لغو میکنند، بهدلیل همین مسئله است.
 
 وی ضمن قدردانی از جامعه نیروی زمینی و خانوادههای آنها در خلق حماسه سیاسی گفت: تمامی نیروها و کارکنان و حتی سربازان مرزها و حاضر در گردانها و مناطق رزمی نیز در عرصه انتخابات شرکت کردند، این در حالی بود که آنها مسئولیت امنیت کشور را بهعهده داشتند. نیروی زمینی با در اختیار قرار دادن چندین بالگرد به وزارت کشور برای عبور از مناطق صعبالعبور برای رأیگیری مردم تلاش خود را برای خلق حماسه انجام داد.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه سخنان خود به بحث ورزش و توجه آن در نیروی زمینی اشاره کرد و گفت: ورزشهای تخصصی و قهرمانی در این نیرو بهمنزله نشان دادن تأثیر ورزش در روحیه کارکنان نیروی زمینی است زیرا معتقدیم ورزش در کنار حفظ شرایط فیزیکی کارکنان، به روحیه آنها نیز کمک میکند.
امیر پوردستان افزود: برای ایجاد انگیزه باید قلهها را به نامآوران نشان داد تا جوانان ما با انگیزه در میادین حاضر شوند.
 
وی، استعدادیابی را یکی دیگر از مسائل مورد توجه نیروی زمینی در امر ورزش دانست و تصریح کرد: امروز باشگاه نیروی زمینی بهعنوان بزرگترین و پرمخاطبترین باشگاه ورزشی و فرهنگی کشور است و تأثیر مثبتی در امر ورزش دارد.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به جایگاه تیم فوتبال باشگاه نیروی زمینی نیز تأکید کرد: ایجاد پشتوانه مالی برای لیگ برتر بسیار سخت است و تلاش میکنیم حضور مثبتی در امر و مقوله ورزش و فوتبال داشته باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار