به روز شده در: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی:
مردم مسلمان و برادر ترکیه پشت سر رهبران انقلابی خود قرار گیرند و مردم برادر و انقلابی مصر نیز پشت سر مُرسی رئیس‌جمهور انقلابی و منتخب ملت صف بکشند، ملت‌های مسلمان بایستی همچون ملت مسلمان سوریه قاطعانه از رهبران انقلابی و امتحان داده خود حمایت کنند تا این طرح جدید نیز خنثی شود.
کد خبر: ۷۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۹ - 30June 2013

هیچکس و هیچ کشور مسلمانی از حیله دشمنان اسلام در امان نیست / سلاح‌های اهدایی به منطقه نمی‌تواند فقط برای شمال سوریه باشد

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس ، سردار سرلشکر دکترسید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات جاری منطقه و اقدام اخیر آمریکا و برخی کشورها در ارسال سلاح برای تروریستهای سوریه اظهار داشت: ورود سلاحهای اهدایی به منطقه نمیتواند فقط برای شمال سوریه باشد چرا که نه آنجا ظرفیت این حجم از تجهیزات را دارد و نه میتواند گشایشی در کار تروریستها ایجاد کند.

وی افزود: این نگرانی وجود دارد که این بار شیطان بزرگ طرح خاورمیانهای خود را با متشنج کردن کشورها تحقق بخشد.

دکتر فیروزآبادی با خطرناک توصیف کردن آنچه در صحنه ترکیه و مصر میگذرد، تصریح کرد: مردم مسلمان و برادر ترکیه پشت سر رهبران انقلابی خود قرار گیرند و مردم برادر و انقلابی مصر نیز پشت سر مُرسی رئیسجمهور انقلابی و منتخب ملت صف بکشند، ملتهای مسلمان بایستی همچون ملت مسلمان سوریه قاطعانه از رهبران انقلابی و امتحان داده خود حمایت کنند تا این طرح جدید نیز خنثی شود.

عضو شورای عالی ملی کشور خاطرنشان کرد: انتقال سلاحهای مستهلک و دست دوم جنگ آمریکا در افغانستان در مسیرهای چندهزار کیلومتری به منطقه خطر تحویل این سلاحها در کشورهای مسیر، به شورشیان و نیروهای تندروی هر یک از کشورها را به ذهن میآورد.

دکتر فیروزآبادی با اشاره به لزوم رصد و پیگیری آنچه در پس اقدامات آمریکاییها و حامیان تروریستهای سوریه میگذرد، خطاب به کشورهای منطقه گفت: هر یک از کشورهای مسلمان منطقه باید با هوشیاری این نقل و انتقالات وسیع را زیر نظر بگیرند. هیچکس و هیچ کشور مسلمانی از حیله دشمنان اسلام در امان نیست و نبایستی در این قضیه غفلت کنند. این تحرکات بیش از همه حاکی است حرمین الشریفین در خطر است.

وی با تمسک به آیه شریفه "اِن اُرید الّا الاصلاح ما استطعت و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه اُنیبُ" تأکید کرد: اینجانب بعنوان یک سرباز فدایی امت اسلام، آنچه را فهمیدم بازگو میکنم. کشورهای اسلامی مستقل هستند و باید خود منافع ملی خویش را مراقبت کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار