به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
در سن پترزبورگ صورت گرفت؛
فرمانده نیروی دریایی ارتش و فرمانده نیروی دریایی روسیه‌ درباره همکاری‌های دو جانبه و منطقه‌ای رایزنی کردند.
کد خبر: ۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۵ - 07July 2013

تأکید فرماندهان نیروی دریایی ارتش ایران و روسیه بر برگزاری

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ درباره همکاریهای دو جانبه و منطقهای به ویژه امنیت آبراههای مشترک و بین المللی رایزنی کردند.


در دیدار امیر دریادار حبیب الله سیاری و آدمیرال ویکتور چیرکوف که در حاشیه برگزاری نمایشگاه دریایی (IMDS 2013) انجام شد، دو طرف بر همکاریهای مشترک در زمینه تأمین امنیت دریای خزر با شرکت کشورهای همسایه این دریا، برگزاری رزمایشهای مشترک، بازدید ناوهای دو کشور از بنادر یکدیگر و همکاریهای آموزشی و فنی تاکید کردند.


امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش علاوه بر رایزنی با همتای روسی خود، با همتایان خود از کشورهای آلمان، یونان، لهستان، پاکستان، امارات و کویت ملاقات و درباره مسایل دریایی و همکاری در خصوص تأمین امنیت آبراه های بین المللی و مبارزه با دزدان دریایی و تروریسم گفتگو کرد.


فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در صدر هیاتی عالی رتبه به دعوت وزیر تجارت و صنایع فدراسیون روسیه برای بازدید از نمایشگاه دریایی 2013 به سن پترزبورگ روسیه سفر کرده است.


نشست با رسانههای روسیه و تشریح توانمندیهای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه موفقیتهای این نیرو در برقراری امنیت در آبراههای بینالمللی، مقابله با دزدان دریایی و تروریسم و همچنین بازدید اخیر ناوگروه نیروی دریایی ایران از آستراخان روسیه از دیگر برنامههای امیردریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در سفر به روسیه است.

برچسب ها: دریادار سیاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها