سردار رضایی خبر داد؛
مقابله مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با نفوذ اشرار مسلح به کشور

مقابله مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با نفوذ اشرار مسلح به کشوربه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی ناجا با اعلام این خبر اظهار داشت: مرزبانان غیور کشور با اطلاع از احتمال نفوذ اشرار مسلح به کشور، پس از صرف افطاری با هماهنگی عوامل سپاه پاسداران به منطقه عمومی میرجاوه اعزام و با گروهی از اشرار مسلح که تعداد آن‌ها حدود 15 نفر بود، درگیر شدند.

وی افزود: در این درگیری مأموران با اجرای آتش پر حجم علیه اشرار مسلح، آن‌ها را مجبور به متواری شدن به سمت کشور مقابل (پاکستان) کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: در این درگیری مأموران مرزبانی موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودرو از اشرار مسلح، مقدار 876 کیلوگرم تریاک و 41 کیلوگرم مرفین به همراه مقادیری ادوات نظامی از آن‌ها کشف کنند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: تعدادی از اشرار مسلح در این درگیری مجروح و معدوم شده و یک نفر از مرزبانان رشید نیروی انتظامی به نام ستوانیکم «علی‌اکبر معصومی نژاد» به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

این مقام عالی مرزبانی کشور در خاتمه خاطرنشان کرد: تروریست‌ها، اشرار مسلح و سوداگران مرگ بدانند که مرزبانان همواره با چشمانی بیدار و ایمانی راسخ در خط مقدم مرز‌های کشور ایستادگی کرده و اجازه هیچ‌گونه خودنمایی به آن‌ها نخواهند داد.

انتهای پیام/ 241