مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تأکید کرد؛
ضرورت تبیین روش و منش امام رضا (ع) برای جامعه اسلامی

به گزارش دفاع پرس از ساری،‌ حجت‌الاسلام «ناصر شکریان‌امیری» امشب در دیدار با هیأت مذهبی بابل در مشهد مقدس با تسلیت ایام رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت جانسوز امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، اظهار داشت: امروز مشهد مقدس کانون توجهات و مرکز  دلدادگان و ارادتمندان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ویژه آقا علی بن موسی الرضا (ع) است و باید این عرض ارادت‌ها و توجهات منتج به وحدت دنیای اسلام شود.
 
وی با اشاره به حضور میلیونی زائرین و مجاورین به حرم مطهر رضوی در دهه آخر صفر، افزود: سیره و سبک زندگی رضوی می‌تواند بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی را در جامعه رفع کند و باید روش و منش امام رضا (ع) باید برای جامعه اسلامی تبیین شود.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در ادامه با اشاره به 40 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی و تلاش بدخواهان و مستکبران در جهت ضربه وارد کردن به ایران اسلامی، تصریح کرد: ایران اسلامی در سایه رهبری بی‌بدیل رهبر معظم انقلاب و در سایه ایستادگی و پایداری مردم بصیر و هوشمند ایران 40 سال است در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.
 
این مسئول به بخشی از دستاوردهای ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف نظامی، سیاسی و بین‌المللی و تکنولوژی اشاره و تاکید کرد: موفقیت‌های ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه نظامی و هسته‌ای و تکنولوژی‌های بومی در کنار همین تحریم‌های ظالمانه صورت گرفته و به تعبیر رهبر معظم انقلاب می‌شود از همین تحریم‌ها به عنوان یک فرصت برای شکوفایی و ارتقاء سطح دانش‌های بنیادی و بومی بهره گرفت.
 
شکریان‌امیری تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی و اقدامات آن با آنچه در گذشته بوده است به هیچ وجه قابل قیاس نیست و باید تمام این دستاوردهای مهم و حتی شگفت‌انگیز برای همه نسل‌های ایران اسلامی تبیین و بازگو شود و علت این همه دشمنی‌ها و کینه توزی‌های مستکبران هم  در جهت ضربه وارد کردن به جمهوری اسلامی و ناکارآمدن جلوه دادن جمهوری اسلامی است که قطعا در این فتنه جدید هم شکست خواهند خورد.
 
حجت‌الاسلام «مجتبی روحانی» امام جمعه بابل نیز گفت: سیره نبی مکرم اسلام (ص) و امام حسن مجتبی(ع) و آقا علی بن موسی الرضا (ع) هم بر مبنای مقاومت و ایستادگی در برابر ظالمان بود و امت بصیر ایران اسلامی در راه روشن خود مقاوم و ایستاده است و به سوی قله‌های پیشرفت و تعالی پیش می‌رود.
 
انتهای پیام/