اولین همایش پیام آوران عاشورایی در اردبیل برگزار شد

اولین همایش پیام آوران عاشورایی در اردبیل برگزار شدبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از اردبیل، همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اولین همایش پیام آوران عاشورایی و گرامیداشت خواهران معظم شهدا همزمان با سراسر کشور در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد.

در این مراسم که به همت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و با همکاری ادارات و نهادها و نیروهای انتظامی و نظامی استان برگزار شد، «علی واحد» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اردبیل با بیان اینکه پرستار بودن در جامعه آرمانی اسلامی منحصر به اشتغال در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیست افزود: مادران، همسران و خواهران شهدا و جانبازان از نمونه‌‌های واقعی پرستارانی هستند که به حضرت زینب (س) اقتدا کرده‌اند.

واحد در ادامه با بیان اینکه پرستاری از جانبازان 70 درصد و اعصاب و روان کار طاقت فرسایی است این ایثار را کاری زینبی و ستودنی برشمرد و تجلیل از ایثار این عزیزان را وظیفه تک تک آحاد جامعه برشمرد.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام «رضا با وقار» امام جمعه مشکین شهر سخنرانی و دو تن از خواهران شهدا به خاطره‌گویی پرداختند و از 7 نفر از خواهران و همسران شهدا وجانبازان تجلیل به عمل آمد و از کتاب صوتی «پشت پنجره‌های انتظار» رونمایی شد.

انتهای پیام/