سرپرست دفتر آستان قدس رضوی بوشهر خبر داد؛
اعزام ۵۰ خادمیار رضوی از بوشهر به مناطق سیل‌زده خوزستان

اعزام۵۰ خادمیار رضوی از بوشهر به «مناطق سیل زده خوزستان»

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت الاسلام «یوسف جمالی» سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر امروز در جمع خبرنگاران از اعزام گروه جهادی خادمیاران آستان قدس رضوی استان بوشهر به مناطق سیل زده خوزستان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به خسارت زیادی که در بسیاری از استان های کشور از قِبل وقوع سیل حاصل شد، آستان قدس رضوی همچون دیگر نهادها و تشکل ها و مراکز به جهت همیاری و کمک رسانی به مردم سیل زده در بسیاری از مناطق کشور حضور یافت.

وی گفت: از دفتر آستان قدس رضوی در بوشهر، جمعی از خادمیاران رضوی به منظور امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده به مناطق و روستاهای سیل‌زده استان خوزستان اعزام شدند.

این مقام مسوول افزود: این گروه جهادی در چند منطقه در قرارگاه و هم در روستاهایی که دچار سیل شده بودند، در کنار کمک های مردم و مشارکت های مردمی برای یاری رسانی به سیل زدگان اقدام کردند.

حجت الاسلام جمالی گفت: در کنار کار جهادی، انجام امور فرهنگی هم در دستور کار بود و کارگاه ها و جلساتی نیز برای کودکان برگزار شد.

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر ضمن تشکر از همه مردم استان و جوانان که در انجام این کار خیر کمک کردند، اظهار داشت: در این حرکت جهادی حدود 50 نفر از خادمیاران رضوی از استان بوشهر حضور داشتند.

انتهای پیام/