فرمانده سپاه استان قم:
خدمت از جنس دفاع مقدس عزت آفرین است

خدمت از جنس دفاع مقدس عزت آفرین استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از قم، سردار «سیدمحمدحسین شاهچراغی» فرمانده سپاه استان قم طی سخنانی در آیین گرامی‌‌داشت هفته مقاومت و پیروزی که ظهر امروز در حسینیه ثارالله ستاد سپاه استان قم برگزار شد، اظهار داشت: پاسداشت رویداد‌های حماسی فرصتی برای یادآوری آن مناسبت‌های بزرگ و زمینه‌ای برای بهره‎مندی از ظرفیت‌های آن برای ارتقاء و تعالی و بالندگی است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس سرچشمه جوشان و جلوه گاه درخشان خصلت‌های ارزشمند انسانی است، افزود: این روز‌ها هر چند به مناسبت عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، با نام «مقاومت» عجین شده است، اما قدم به قدم هشت سال دفاع مقدس نشان‎دهنده عرصه‌های مقاومت و میدانی برای عظمت انقلاب و رهبری و مردم همیشه در صحنه بود.

فرمانده سپاه استان قم تاکید کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی کشور ما با نقش آفرینی‌های اثربخش خود همواره بیت المقدس‌های دیگری می‌آفرینند و در عرصه‌های مختلف با هدایت‌های حکیمانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضور می‌یابند.

وی خاطرنشان کرد: همه ما بخصوص کسانی که در مسند مسئولیت قرار دارند باید قدر مردمی را که در تمام عرصه‌های مورد نیاز نظامی، اقتصادی، فرهنگی و ... حضور جهادی دارند و به کشور خدمت می‌کنند، بدانند.

شاهچراغی با اشاره به مشکلات موجود در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و... تاکید کرد: این مشکلات به خاطر این است که کار‌ها از جنس دفاع مقدس نیست؛ اگر جنس خدمت از نوع فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس و برای کسب رضای الهی باشد، این نوع خدمت، عزت آفرین، ماندگار و جاودان خواهد بود.

وی تصریح کرد: خدمت برای کسب رضای الهی به کسانی که در این راه قدم بر می‌دارند، قوت و برکت می‌دهد.

فرمانده سپاه استان قم با ذکر خاطره‌ای، یاد و نام شهدا بخصوص فرماندهان شهید لشکر ۱۷ امام علی بن ابی طالب (ع) در دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.

انتهای پیام/