به روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
چندرسانه ای
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ نقش «هوانیروز» در دفاع مقدس
قسمت دوم؛
دشوار‌ی‌ها و کمبودهای موجود هرگز نتوانست سدی برسر راه خلبانان هوانیروز در نیل به اهدافشان در عملیات‌های مختلف شود؛ در این قطعه ویدئویی خاطراتی از غیر ممکن‌های جنگ تحمیلی که با عزم و اراده خلبانان هوانیروز ممکن شد را از زبان دو تن از فرماندهان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ گفت‌وگو با «جعفر قنادباشی» در خصوص نقش ایران در مقاومت اسلامی
در این قطعه ویدئویی «جعفر قنادباشی» کارشناس مسائل غرب آسیا نقش ایران در محور مقاومت اسلامی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
فیلم/ گفتگو با تیزپروازان نیروی هوایی ارتش
بخش دوم؛
بخش دوم گفتگو با تیزپروازان نیروی هوایی ارتش؛ امیر خلبان «رمضانی» و امیر خلبان «سیاوش مشیری» را در ذیل مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ نشست تخصصی «عفاف و حجاب»
بخش نخست؛
نشست تخصصی عفاف و حجاب با حضور خانم‌ها نیکوروین، کوهساری، حسینی و هاشمی به عنوان کارشناسان این حوزه در خبرگزاری دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم/ گفتگو با دو تن از خلبانان «هوانیروز» در خصوص نبردهای هوایی دوران دفاع مقدس
بخش اول؛
در این قطعه ویدئویی شاهد تبیین جزئیات عملیات‌های هوایی بالگردهای ارتش در دوران دفاع مقدس از زبان دو تن از فرماندهان هوانیروز خواهید بود.
فیلم/ گفتگو با تنی چند از فرماندهان پدافند هوایی در دوران دفاع مقدس
بخش اول؛
بخش نخست گفتگو با تنی چند از فرماندهان «پدافند هوایی» در دوران دفاع مقدس؛ امیر سرتیپ «قاسم فراوان» مشاور فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) و رئیس موزه پدافند هوایی، سرهنگ «خسرو جهانی» و سرهنگ «خسرو خطیب قوامی» در خصوص معرفی و ماموریت‌های پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دوران جنگ تحمیلی تا کنون را در این بخش خواهید دید.
فیلم/ گفتگو با دوتن از امرای نیروی دریایی ارتش؛ دریادار دوم «علی اکبر اخگر» و دریادار دوم «ناصر سرنوشت»
بخش دوم؛
گفتگو با امیر دریادار دوم «علی اکبر اخگر» و امیر دریادار دوم «ناصر سرنوشت» از فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص نقش آفرینی‌های این نیروی راهبردی از دوران دفاع مقدس تا کنون را در این قطعه ویدئویی مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ گفتگو با «محمد انصاری» مدیر مدرسه فوتبال «شهیدابراهیم هادی»
محمد انصاری، بازیکن بااخلاق تیم ملی فوتبال ایران، نام مدرسه فوتبال خود را «شهیدابراهیم هادی» گذاشت. او هدف از ایجاد این مدرسه را تدریس اخلاق و سپس فوتبال عنوان کرد.
فیلم/ گفتگو با دو تن از امرای ارتش در خصوص کودتای نافرجام «نقاب»
در این قطعه ویدئویی بخش نخستِ گفتگوی اختصاصی «دفاع پرس» با دو تن از خلبانان نیروی هوایی ارتش در خصوص کودتای نافرجام نقاب را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ «نشست تخصصی نخبگان رسانه‌ای» در حوزه زنان و دفاع مقدس
بخش دوم؛
بخش دوم «نشست تخصصی نخبگان رسانه‌ای» در حوزه زنان و دفاع مقدس که به میزبانی خبرگزاری دفاع مقدس برگزار شد، در این بخش قابل مشاهده است.
صفحه  از ۳
پربیننده ها