به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰
چندرسانه ای
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ نقش کمیته و ژاندارمری در دفاع مقدس از زبان سردار «سید مجتبی»
روایتگری فرماندهان دفاع مقدس/4
سردار سرتیپ پاسدار «سید مجتبی عبداللهی» فرمانده اسبق یگان ویژه از عملکرد کمیته و شکل‌گیری نیروی انتظامی و همین‌طور عملکرد گسترده این نیرو در دفاع مقدس می‌گوید.
فیلم/ گفت‌وگو با «محسن رفیق‌دوست» وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس
بخش اول؛
«محسن رفیق‌دوست» وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگاران دفاع پرس، از توان بالای سرمایه‌های انسانی در جبران نارسایی‌های جنگ تحمیلی، ساخت موشک تاو به دست متخصصان ایرانی، واردات ملزومات جبهه‌ها با وجود تحریم‌های شدید و ناگفته‌های جنگ می‌گوید.
فیلم/ سنگرسازان بی سنگر
روایتگری فرماندهان دفاع مقدس(3)
مهندس «سید محمد لاله زار» فرمانده قرارگاه مهندسی نوح نبی در دوران دفاع مقدس از فعالیت‌های حوزه سازندگی این قرارگاه در دوران جنگ تحمیلی مطالبی را عنوان کرد که در این بخش مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ گفت‌وگو با مادر شهید ژاپنی دفاع مقدس
«گویا مامورا» بانویی ژاپنی است که پس از ازدواج با مردی ایرانی و آشنایی با دین اسلام و رهبری امام خمینی (ره)، به ایران سفر و فرزندانی ولایی و شهیدی سرافراز به نام «محمد بابایی» را تقدیم اسلام کرد.
فیلم/ روایت «محسن رفیق‌دوست» از روزهای نخستین تشکیل سپاه
روایتگری فرماندهان دفاع مقدس (2)
روایت سردار «محسن رفیق‌دوست» وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس را از روزهای نخستین تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بخش مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ روایت «سرلشکر حسنی سعدی» از روزهای نخستین جنگ تحمیلی
روایتگری فرماندهان دفاع مقدس/1
سرویس چندرسانه‌ای خبرگزاری دفاع مقدس در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت «هفته دفاع مقدس» مجموعه روایات فرماندهان دفاع مقدس، آنان که با گوشت و خون خود وقایع جنگ را چشیده‌ و رقم زده‌‌اند؛ در قالب مجموعه‌ای هفت قسمتی در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار دهد. در بخش نخست، روایت امیر سرلشکر «حسین حسنی سعدی» از روزهای نخستین جنگ تحمیلی را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی از زبان رئیس «پلیس فتا»
گزیده صحبت‌های سردار «کمال هادیانفر» رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات در خصوص جرائم سایبری، ضریب نفوذ هکرها، ویروس‌ها و همچنین تهدیدات و فرصت‌های فضای مجازی را در این قطعه ویدئویی مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ امسال سامانه «عارف ۲» رونمایی می‌شود
امیر اسماعیلی فرمانده پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش از تولید سامانه پیشرفته شناسایی هواپیما‌های دوست از دشمن خبر داد.
فیلم/ نقش «هوانیروز» در دفاع مقدس
قسمت دوم؛
دشوار‌ی‌ها و کمبودهای موجود هرگز نتوانست سدی برسر راه خلبانان هوانیروز در نیل به اهدافشان در عملیات‌های مختلف شود؛ در این قطعه ویدئویی خاطراتی از غیر ممکن‌های جنگ تحمیلی که با عزم و اراده خلبانان هوانیروز ممکن شد را از زبان دو تن از فرماندهان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ گفت‌وگو با «جعفر قنادباشی» در خصوص نقش ایران در مقاومت اسلامی
در این قطعه ویدئویی «جعفر قنادباشی» کارشناس مسائل غرب آسیا نقش ایران در محور مقاومت اسلامی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
صفحه  از ۴
پربیننده ها