به روز شده در: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
چندرسانه ای
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ دسیسه برای زن بهایی که مسلمان شد
گفتگو با مهشید ضیایی بانویی که از فرقه بهائیت به دین اسلام پناه آورده است.
فیلم/ گفتگو با اعضای خانواده شهدای شیرزادیان
بخش اول؛
در بخش نخست این گفتگو، مادر شهید علی شیرزادیان از اعتقادات و تفکر خانوادگیش در اعزام تمام عیار همسر و فرزندان به جبهه‌های نبرد می‌گوید.
فیلم/ گفتگو با امیر دریادار خانزادی در خصوص توان دفاعی نیروی دریایی
امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بالاترین سطح پیچیدگی فناوری در دنیا متعلق به زیردریایی‌ها و ناوشکن هاست. بسیاری از فناوری‌ها از جمله؛ موشک، سونار، اژدر و پیچیده‌ترین و هوشمندترین موتور‌های توربینی و دیزلی بخش‌هایی از ناوشکن سهند است.
فیلم/ گفتگو با امیر سیاری در خصوص توان دفاعی و قدرت تجهیزاتی نیروی دریایی
به مناسبت روز نیروی دریایی؛
گفتگو با امیر «حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ کننده ارتش در خصوص توان دفاعی و قدرت تجهیزاتی نیروی دریایی که به مناسبت گرامیداشت روز نیروی دریایی تهیه شده در ذیل قابل مشاهده است.
فیلم/ گفتگو با مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی
بخش اول؛
بخش نخست گفتگو با «حجت ترشیزی» مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در خصوص روند تشکیل و شرح فعالیت جهاد سازندگی از ابتدای دوران دفاع مقدس را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفتگو با «قاسم الازمنی» رزمنده و پژوهشگر دفاع مقدس
گفتگو با «قاسم الازمنی» رزمنده و پژوهشگر دفاع مقدس در خصوص جزئیاتی از نبرد نابرابر ایران و عراق در دوران دفاع مقدس را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفتگو با امیر سیاری در خصوص موفقیت‌های ارتش در سال اول جنگ و مدیریت جهادی در نیروی دریایی
بخش اول؛
امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه بدنه انقلابی ارتش همواره گوش به فرمان امام خمینی (ره) بود، گفت: ارتش از بنی‌صدر تبعیت نمی‌کرد و کسب موفقیت‌های ارتش در سال نخست جنگ به خاطر عمل به فرامین امام راحل بود.
فیلم/ گفتگو با فرمانده ناجا در خصوص نقش نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس
گفتگو با سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده ناجا در خصوص نقش به سزای نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت برون و درون مرزی در دوران دفاع مقدس را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ جزئیات نبرد مرزبانان با اشرار از زبان فرمانده ناجا
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: باب شهادت در نیروی انتظامی بسته نشده است، برای اینکه هر روز با اشرار و گروهک‌های تروریستی در مرز‌ها و مجرمان در داخل شهر‌ها روبه‌رو هستیم. همکاران ما نیز با همان روحیه جهادی دوران دفاع مقدس به انجام خدمت در بخش‌ها و ماموریت‌های مختلف می‌پردازند.
فیلم/ سخنان سردار کارگر در خصوص ضرورت بهره‌مندی از توانایی‌های پیشکسوتان عرصه جهاد
بخش دوم؛
بخش دوم گفتگو با سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در خصوص ضرورت بهره‌مندی از توانایی‌های پیشکسوتان عرصه جهاد را در این بخش مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۱۱
پربیننده ها
آخرین اخبار