به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
چندرسانه ای
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ جزئیات نبرد مرزبانان با اشرار از زبان فرمانده ناجا
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: باب شهادت در نیروی انتظامی بسته نشده است، برای اینکه هر روز با اشرار و گروهک‌های تروریستی در مرز‌ها و مجرمان در داخل شهر‌ها روبه‌رو هستیم. همکاران ما نیز با همان روحیه جهادی دوران دفاع مقدس به انجام خدمت در بخش‌ها و ماموریت‌های مختلف می‌پردازند.
فیلم/ سخنان سردار کارگر در خصوص ضرورت بهره‌مندی از توانایی‌های پیشکسوتان عرصه جهاد
بخش دوم؛
بخش دوم گفتگو با سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در خصوص ضرورت بهره‌مندی از توانایی‌های پیشکسوتان عرصه جهاد را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ سخنان سردار کارگر در مورد اهمیت تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد
بخش نخست صحبت‌های سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مورد اهمیت تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفتگو با مرزبان مفقود میرجاوه که پس از ۴۷۶ روزِ دلهره آور به کشور بازگشت
شانزده ماه از حادثه تلخ تروریستی میرجاوه گذشت؛ حادثه‌ای که به شهادت و مجروحیت ۱۱ نفر از مرزبانان غیور هنگ مرزی میرجاوه منتهی شد. حادثه‌ای که یک مفقود داشت؛ گفتگو با «سعید براتی» تنها آزاده این عملیات تروریستی را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفتگو با «اصغر عزیزی» عضو کمیسیون اداره اسرای جنگی
بخش دوم؛
گفتگو با سید «اصغر عزیزی» عضو کمیسیون اداره اسرای جنگی در خصوص تبادل اسرای ایرانی و عراقی و همچنین بیان خاطرات تلخ و شیرین این عملیات را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ مبانی روان‌شناختی و اصول تربیتی از زبان دکتر «علیرضا کریمی»
بخش اول؛
بخش اول جلسه «مبانی روان‌شناختی و اصول تربیتی» با سخنرانی دکتر علیرضا کریمی روان‌شناس، مشاور و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در ذیل برای علاقه‌مندان قابل بهره‌برداری است.
فیلم/ سخنرانی سردار زاهدیان به مناسبت روز خبرنگار
سخنرانی سردار «مسعود زاهدیان» رئیس پلیس مواد مخدر در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شده را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
بخش اول؛
گفت‌وگو با حجت‌الاسلام «سید ناصر موسوی» نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات عملی مجلس در رشد و توسعه اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی در ذیل قابل مشاهده است.
فیلم/ گفتگو با مسئولین تبادل اسرای جنگ تحمیلی
بخش اول؛
در این قطعه ویدئویی بخش اول گفتگو با «حسین فروتن نژاد» مسئول آرشیو و کارشناس اسرا و مفقودین و همچنین «مجید شاه‌حسینی» از مسئولین هلال احمر، در خصوص تبادل اسرای ایرانی و عراقی را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ گفتگو با معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در خصوص وضعیت امنیت مرزهای کشور
سردار پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: اگر زمانی نیرو‌های تکفیری و داعش بخواهند در منطقه شرق کشور اقدامی علیه امنیت کشورمان انجام دهند با شدت با آن‌ها مقابله خواهد شد.
صفحه  از ۱۰
پربیننده ها