به روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
چندرسانه ای
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ گفتگو با همسر خلبان شهید «احمد قنبری»
بخش اول؛
گفتگو با همسر خلبان شهید «احمد قنبری» در خصوص ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار را در این بخش مشاهده می‌کنید. روایت داستانی شنیدنی، از ماجرای آشنایی با شهید تا پیوستن فرزند چهارساله شهید به او را در این قسمت مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفتگو با مادر خلبان شهید «احمد قنبری»
بخش دوم؛
معصومه فرمانی، مادر شهید قنبری از عشق و علاقه قلبی فرزند شهیدش به اهل بیت (ع) می‌گوید. وی در بخشی از سخنانش گفت: احمد از زمان کودکی تا لحظه شهادتش عاشق هیات و خدمت به محبین بود. تمام لحظات عمرش را در این مسیر سپری کرد چرا که به امام حسین (ع) عشق می‌ورزید و در آخر توانست حاجت روا شود.
گفتگو با سرهنگ «مهدی آقاجانی» همافر حاضر در بیعت تاریخی با حضرت امام خمینی (ره) را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ آمادگی ستاد راهیان نور برای استقبال از زائران مناطق عملیاتی
صحبت‌های سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، مبنی بر آمادگی کامل ستاد مرکزی راهیان نور برای خدمات‌رسانی به زائران مناطق عملیاتی را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ فاتحان نبل و الزهراء
بخش دوم؛
بخش دوم گفتگو با «سید حسن» جانباز مدافع حرم، در خصوص عملیات آزادسازی نبل و الزهراء در سوریه، به همراه تصاویر واقعی از نبرد تن به تن با گروهک تکفیری داعش در ذیل قابل مشاهده است.
فیلم/ فاتحان نبل و الزهراء
بخش اول؛
شرح عملیات آزادسازی دو شهر شیعه نشین نبل و الزهراء واقع در استان حلب سوریه از زبان جانباز مدافع حرم «سید حسن» را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفتگو با «مسعود بصیری» رئیس سازمان بسیج رسانه
بخش اول؛
«مسعود بصیری» رئیس سازمان بسیج رسانه در خبرگزاری دفاع مقدس به تبیین فعالیت‌های این سازمان پرداخت.
فیلم/ سخنان «سردار کارگر» در جمع خبرنگاران
سخنان سردار سرتیپ دکتر «بهمن کارگر» در حاشیه اختتامیه هفدهمین دوره «انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» در جمع خبرنگاران را در ذیل مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ سخنان «سردار کارگر» در آیین اختتامیه هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس
سخنان سردار سرتیپ دکتر «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در آیین اختتامیه هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس را در این قطعه ویدئویی مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ سخنان سرلشکر «سید یحیی صفوی» در آیین اختتامیه هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس
سخنان سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا در آیین اختتامیه هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس را در این بخش مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۶
پربیننده ها