به روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
دفاعی و امنیتی
امنیتی
اطلاعیه وزارت اطلاعات؛
سربازان گمنام امام زمان (عج) طی یک سلسله اقدامات اطلاعاتی یکی از بزرگترین شبکه‌های طراحی، چاپ و توزیع انواع اسکناس و چک پول‌های تقلبی را در استان کرمانشاه متلاشی کردند.
امروز؛
رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با فرماندهان بسیج در خصوص زلزله کرمانشاه، بودجه بسیج و فعالیت‌های سازمان بسیج مستضعفین گفت‌وگو کردند.
«داعش» به دنبال احیای خود در آسیای میانه است
حجت‌الاسلام علوی:
وزیر اطلاعات گفت: داعش زمین را از دست داده است؛ اما همچنان وجود دارد و به دنبال احیای خود در مناطقی چون افغانستان، پاکستان و آسیای میانه است.
آمریکایی‌ها تحت سلطه صهیونیست‌ها هستند
نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اقدام رییس جمهور آمریکا در خصوص «قدس شریف» گفت: این اقدام نشان داد که آمریکایی‌ها تحت سلطه صهیونیست‌ها هستند.
ضرورت واکنش مجالس کشورهای اسلامی به اقدام آمریکا/ انگلیس بداند که حق مداخله در بحث موشکی ندارد
جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با دفاع پرس تاکید کرد؛
دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر وزیر امور خارجه انگلیس به کشورمان گفت: انگلیس باید بداند که حق مداخله در بحث توان موشکی ایران ندارد.
فرانسه لازم است به مقابله با رژیم صهیونیستی بپردازد
دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکرار ادعاهای فرانسه در جهت مهار توان موشکی ایران و معرفی آن به عنوان تهدید، گفت: فرانسه و غربی‌ها بهتر است به مقابله با منبع تهدید در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی بپردازند.
باند جعل عنوان وزارت اطلاعات و دفتر مقام‌ معظم‌ رهبری منهدم شد
توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)؛
وزارت اطلاعات اعلام کرد: باند جعل عنوان وزارت اطلاعات و دفتر مقام معظم رهبری منهدم شد.
فرانسه همسویی بسیاری با رژیم صهیونیستی دارد/ کاسبی نظامی پاریس در غرب آسیا
جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه فرانسه همسویی بسیاری با رژیم صهیونیستی دارد، گفت: فرانسه و غرب منطقه را پر از اسلحه کرده‌اند و آنگاه در کمال تعجب در خصوص دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران نظر می‌دهند.
احداث اسکان موقت برای زلزله‌زدگان به قرارگاه سازندگی سپاه واگذار شد
طبق تفاهم با بنیاد مسکن؛
تفاهم نامه همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه روز جمعه به امضای علیرضا تابش و سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی رسید.
یک باند سازمان‌یافته قاچاق کالا با یک هزار و 128 کانتینر کالای قاچاق توسط وزارت اطلاعات در استان هرمزگان شناسایی و منهدم شد.
صفحه  از ۱۹
پربیننده ها
آخرین اخبار