به روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
تغییر سبک زندگی و هویت اسلامی ـ ایرانی از آسیب‌های نداشتن سواد رسانه‌ای است
در برنامه طرح اکسیر مطرح شد؛
سیفیان با بیان اینکه تغییر سبک زندگی و هویت اسلامی ـ ایرانی ناشی از آسیب‌های نداشتن سواد رسانه‌ای است، گفت: یکی از راهکار‌های دشمن برای نفوذ در جامعه ایجاد خلل در سبک زندگی و تغییر هویت اسلامی ـ انقلابی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.
تجلیل فوتبالی‌ها از خانواده شهید رجایی+ تصاویر
به مناسبت روز مبارزه با تروریسم (سالروز انفجار دفتر نخست وزیری) از خانواده شهید رجایی تجلیل شد.
ماجرای پرتقال تلخی که شهید رجایی به فرزندش خوراند
نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر مطرح کرد؛
محمد رحمانی با بیان خاطره‌ای از شهید رجایی به درسی اشاره کرد که این معلمِ شهید به فرزند خود داد.
پیکر بسیجی شهید «محسن غلامی» تشییع شد
با بدرقه مردم قروه؛
پیکر بسیجی شهید «محسن غلامی» در شهرستان قروه تشییع و به خاک سپرده شد.
شهدای دولت؛ سنگ محک انقلابی ماندن مسئولان
یادداشت/ حامد افروغ
هفته دولت فرصت مناسبی است که تا مسئولین کشوری اعم از دولتی و حکومتی به مرور رابطه خود و مردم پرداخته و با محک قرار دادن سیره شهدایی چون رجایی و باهنر، به نقد و قضاوت خویش بپردازند تا هم به عیوب خویش بیشتر واقف شوند و هم بیشتر درد مردمی را که به آنها قدرت داده‌اند درک کنند.
اصلانی:
رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: جنگ نرم دشمنان بسیار گسترده است، آنها به دنبال تغییر سبک زندگی و فرهنگ غنی ایرانی اسلامی هستند.
واکاوی ریشه «نفاق» در پیشینه سازمان مجاهدین خلق
اعضای سازمان مجاهدین خلق که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل پی گرفتن مشی منافقانه به «منافقین» معروف شدند که پیشینه‌ای طولانی در کاربست این رویکرد داشت و به شهادت تاریخ، قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نیز این افراد در مسیر «نفاق» گام برمی‌داشتند؛ به طوری که نمونه‌های متعددی از نفاق این سازمان تروریستی در تاریخ به ثبت رسیده است.
تشییع جنازه مرحوم «کافی» تظاهراتی کمرشکن علیه حکومت شاه بود
شیخ «احمد کافی» مردم را این بار نه پای منبرش، بلکه به خیابان‌های مشهد کشانده بود تا تشییع جنازه‌اش، به یکی از کمرشکن‌ترین تظاهرات‌ها علیه حکومت شاه تبدیل شود.
تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی مؤید درستی راه ملت ایران است/ ترویج فرهنگ دفاع مقدس مهم‌ترین کار فرهنگی است
رئیس بنیاد نهج‌البلاغه:
آیت‌الله «سیدجمال‌الدین دین‌پرور» در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بنیاد نهج‌البلاغه، گفت: امروز با نگاه به تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی هرچه بیشتر به درستی راه پیموده شده، پی‌می‌بریم چراکه همواره این کشور در مقاومت و ایستادگی بوده است.
انقلابی بودن را با هیچ چیز معامله نخواهم کرد
۴۰ سال گذشت، بیش از ۴۰ دوست رفتند، یکّه و تنها، همچنان به دیوار‌های گچی که زیر بار طرح‌ها و نقاشی‌ها، خسته نشسته‌اند، می‌نگرم و بوی رنگ کهنه را استشمام می‌کنم. و من هنوز انقلابی مانده‌ام و ان‌شاءالله این انقلابی بودن را با هیچ چیز معامله نخواهم کرد!
صفحه  از ۳۶
پربیننده ها
آخرین اخبار