به روز شده در: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۱
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
امنیت گردهمایی بزرگ اربعین حاصل خون شهداست
حجت‌الاسلام درخشنده در گفت‌وگو با دفاع پرس:
حجت‌الاسلام «علی اکبر درخشنده» امنیت گردهمایی بزرگ اربعین را حاصل خون شهیدان دانست و گفت: الگوسازی و الگوگیری از شهدا وظیفه ماست و نایب‌الزیاره شدن از سوی شهدا نیز عملی تاثیرگذار است.
به سپاه پاسداران افتخار می‌کنیم
یکی از دانش آموزان حاضر در راهپیمایی 13 آبان:
کوثر از دانش آموزان پایه هشتم که در راهپیمایی روز 13 آبان شرکت کرده است، گفت: ما دانش‌آموزان برای دفاع از کشور همه سپاهی هستیم و افتخار می‌کنیم که سپاه پاسداران حافظ امنیت ماست.
65 تن از نهالان انقلاب به خون خود غلطیدند
به مناسبت 13 آبان روز سنگرداران انقلاب؛
فرياد دانش‌آموزان و مردم به اوج خود رسيده بود، صدای گلوله‌های مزدوران ضد دين رژيم با آن درآميخت، اسلحه‌ها، قلبها را نشانه گرفتند و 65 تن از اين نهالان انقلاب را به خون خود غلطاندند.
کاریکاتورهای ترامپ رییس‌جمهور آمریکا سیبل دانش‌آموزان حاضر در راهپیمایی ۱۳ آبان شد.
مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشور مردم آغاز شد
مراسم بزرگداشت روز جهانی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز و تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان با حضور پرشور قشر‌های مختلف مردم به ویژه نوجوانان و ­جوانان در سراسر کشور آغاز شد.
سیاهه‌ جنایات آمریکا بیانگر عمق کینه کاخ سفید از اسلام و مقاومت ایرانیان است
بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت 13 آبان ماه؛
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس طی بیانیه‌ای 13 آبان ماه را مظهر استکبارستیزی ملت ایران و عامل وحدت ملی و هوشمندی آنان در برابر شیطان بزرگ دانست و آورد: سیاهه‌ی جنایات و خباثت‌های آمریکا علیه ملت ایران مانند آنچه در کودتای 28 مرداد ماه 32 و جنگ تحمیلی هشت ساله صدام علیه جمهوری اسلامی پدید آمد، بیانگر عمق کینه کاخ سفید و هیأت حاکمه آمریکا از اسلام و مقاومت ایرانیان در برابر استکبار جهانی و ظلم و ستم آمریکایی است.
پیام تبریک سردار کارگر به حسین فدایی
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی انتصاب «حسین فدایی» به سمت مسئول دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
شهیدی که امید آینده اسلام بود
به مناسبت سالروز شهادت «آیت‌الله مصطفی خمينی»؛
آن‌چه در شهادت حاج آقا مصطفى مهم بود، صبر و پايدارى پدر در اين مصيبت به شمار می‌‌رود. ایشان متواضعانه فرمودند: «اينطور قضايا برای همه مردم پيش می‌آيد و خيلى مهم نيست»، «مرگ مصطفى از الطاف خفيه الهى است».
شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی به روایت محافظ وی/ امام (ره) به احترام آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی از جا برخاست
یک روز قبل از شهادت، خدمت امام (ره) رفت و به محض ورود، امام از جای خود برخاست و ایستاد و او را در آغوش گرفت و بوسید و به هنگام رفتن نیز امام دوباره چنین کرد. اشرفی‌اصفهانی آن شب به یکی از نزدیکان خود گفته بود: «من احتمال می‌هم که این آخرین ملاقات من با امام باشد».
خدمات تأمینی نیروی انتظامی ارزنده و انکارناپذیر است
بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس؛
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، خدمات ارزنده این نیرو در استقرار نظم و امنیت عمومی در جامعه را الهام‌بخش و واقعیتی انکارناپذیر دانست.
صفحه  از ۱۴
پربیننده ها