به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
پیام تبریک سردار کارگر در پی انتصاب رییس جدید دانشگاه آزاد
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی، انتصاب دکتر فرهاد رهبر را به عنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.
سازمان پیشمرگان کُرد چگونه شکل گرفت؟/ دفاع شیعه و سنی در برابر ضد انقلاب+ عکس
من انقلابی‎ام 5/ دفاع پرس گزارش می‌دهد؛
گروهک‌های مختلف در کردستان که تحت لوای بیگانگان، سلاح مبارزه با انقلاب اسلامی ایران برداشته بودند، با مقاومت مردمی و پیوستگی شیعه و سنی مواجه شدند.
هدیه سیدحسن نصرالله به خانواده شهید محافظ مجلس+ عکس
سید حسن نصرالله (دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان) با اهداء قرآن کریم و یادداشتی به خط خود، خانواده شهید جواد تیموری را مورد تکریم قرار داد.
تبلور احساس و ایمان در میان نامه زندانی‌های در بند ساواک
شهید شاه‌آبادی در نامه‌ای خطاب به فرزندش نوشت: «مطمئن باش کسی بیشتر از لطف خداوند بهره‌مند است که مفیدتر به حال انسان‌ها باشد، شما نیز بکوشید تا برای شایسته‌ترین انسان‌ها بی‌نهایت مفید باشید و این درس بزرگ را که از مکتب وحی به شما عرضه می‌کنم در خانه کوچک خود تمرین کنید.»
امنیت امروزمان را مدیون چه کسانی هستیم؟
یادداشت/ فرشته حاجی زاده
امنیت واژه آشنا و ملموس این روزها در هر کشوری است؛ لذا همه‌ مسئولان لشکری و کشوری به دنبال آسایش و آرامش مردم در جامعه هستند و همیشه در همه‌ عرصه‌ها تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا گزند و آسیبی به مردم وارد نشود.
اولین «گردهمایی ملی جهادگران» برگزار می‌شود
پانزدهم و شانزدهم تیرماه؛
اولین گردهمایی ملی جهادگران با تقدیر از خانواده شهدای جهادگر، پنجشنبه و جمعه پانزدهم و شانزدهم تیرماه برگزار می‌شود.
چرا منافقین شهید صدوقی را به شهادت رساندند؟
بازخوانی زندگی و شهادت چهارمین شهید محراب؛
منافقین به خوبی از جایگاه ویژه شهید صدوقی نه تنها در بین مردم یزد بلکه در بین مردم ایران باخبر بودند بنابراین طرح ترور ایشان را ریختند.
حقیقت حقوق بشر آمریکایی را باید در آینه 12 تیرماه 67 دید
بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای حمله جنایتکارانه آمریکا به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران در 12 تیر سال 67 را نماد «حقوق بشر آمریکایی» دانست.
پرواز به عمق خلیج فارس در سراسرنمای مقاومت
به مناسبت حمله به هواپیمای مسافربری ایران صورت گرفت؛
به مناسبت بیست و نهمین سالگرد حمله ددمنشانه ناو «یو اس اس وینسنس» آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران در سراسرنمای مقاومت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نمایش درمی‌آید.
امام خمینی در پی شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یارانش در حرکت‌ سریع و آرام خود به مردم روحیه می‌دهند و تاکید می‌کنند آرامش و وحدت خودشان را حفظ کنند؛ چرا که دشمن می‌خواهد با به وجود آوردن رعب و وحشت از استقرار، تثبیت و گسترش انقلاب جلوگیری کند.
صفحه  از ۱۱
پربیننده ها
آخرین اخبار