به روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی مؤید درستی راه ملت ایران است/ ترویج فرهنگ دفاع مقدس مهم‌ترین کار فرهنگی است
رئیس بنیاد نهج‌البلاغه:
آیت‌الله «سیدجمال‌الدین دین‌پرور» در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بنیاد نهج‌البلاغه، گفت: امروز با نگاه به تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی هرچه بیشتر به درستی راه پیموده شده، پی‌می‌بریم چراکه همواره این کشور در مقاومت و ایستادگی بوده است.
انقلابی بودن را با هیچ چیز معامله نخواهم کرد
۴۰ سال گذشت، بیش از ۴۰ دوست رفتند، یکّه و تنها، همچنان به دیوار‌های گچی که زیر بار طرح‌ها و نقاشی‌ها، خسته نشسته‌اند، می‌نگرم و بوی رنگ کهنه را استشمام می‌کنم. و من هنوز انقلابی مانده‌ام و ان‌شاءالله این انقلابی بودن را با هیچ چیز معامله نخواهم کرد!
مقاومت؛ منطقی عقلی، علمی و تاریخی
یادداشت/ داود عامری
در ایران اسلامی مقاومت جزو فرهنگ و هویت تاریخی ملت ایران است. ایرانیان در درازنای تاریخی خود، پیوسته از هویت ملی و دینی خود دفاع کرده‌اند و نتیجه آن، حیات عزت‌مند یک ملت بزرگ در فراز و فرودهای تاریخ جهان بوده است.
روشنگری و تاثیرگذاری بر منافقینِ در بند/ «لاجوردی» و «قدیریان» زندان را به دانشگاه تبدیل کرده بودند
«اسدالله بادامچیان» در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به رفتار شهید «لاجوردی» و مرحوم «قدیریان» با زندانی‌ها، گفت: رفتار این مجاهدان انقلابی با زندانی‌ها و مجرم‌ها، نمونه و یک الگو بود؛ چراکه آن‌ها زمینه را برای ارتباط این افراد با همسر و فرزندان‌شان مهیا و حتی در زندان برای زندانی‌ها اشتغال ایجاد می‌کردند.
سومین نشست تاریخ‌شفاهی ترور برگزار می‌شود
به همت بنیاد هابیلیان؛
سومین نشست تاریخ‌شفاهی ترور با موضوع حوادث ۳۰ خرداد سال ۶۰، فردا (سه‌شنبه ۲۸ خرداد) در تهران برگزار می‌شود
همت دیده‌بانی‌ها برای کمک به سیل‌زده‌ها+ تصاویر
موسسه بین‌المللی دیده‌بان عدالت در به عمل فرمان مقام معظم رهبری، به یاری دانش‌آموزان سیل‌زده رفت.
طلب‌کاری از تفکر انقلابی ملت به جای معرفی چهره واقعی مفسدان!
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
مدتی است که دستگاه قضا قاطعانه‌تر از گذشته در حال برخورد با مفسدان اقتصادی است و هر روز اخبار امیدوارکننده‌تری نسبت به برچیده شدن ریشه فساد اقتصادی در کشور به گوش می‌رسد؛ اما ظاهراً برخی رسانه‌های معلوم‌الحال، به‌جای این‌که در این شرایط سخت اقتصادی به جامعه امید دهند و به معرفی چهره واقعی مفسدان بپردازند، از تفکر انقلابی ملت طلبکارند!
پیام تبریک رئیس بنیاد شهید به مناسبت عید فطر
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی فرارسیدن عید فطر را به مسلمانان جهان به‌ویژه خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگران تبریک گفت.
فتوتیتر/ غفلت نکنید!
حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران فرمودند: بزرگداشت روز حماسه‌آفرین ۱۵ خرداد، بزرگداشت ارزش‌های انسانی در طول تاریخ است، همان سان که بزرگداشت روز سرنوشت‌ساز عاشورا، بزرگداشت اسلام و قرآن کریم است. ملت شریف ما، بلکه ملت‌های مظلوم، از هر چه غفلت کنند، از این دو روز الهی نباید غفلت کنند.
باز هم خیابان «انقلاب» و باز هم آرمان‌های انقلاب/ مردمی که به مظلومان جهان پشت نمی‌کنند
نه به معامله قرن-۵۱/ دفاع‎پرس گزارش می‎دهد؛
وضعیت نابسامان اقتصادی، سوءمدیریت و فساد برخی مسئولان، گرمای هوا، زبان روزه و هزاران دلایل دیگر باعث نشد تا امروز مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، مردم مظلوم فلسطین و دیگر مسلمانان مظلوم جهان را تنها بگذارند و به آرمان‌های انقلاب خود پشت کنند.
صفحه  از ۳۵
پربیننده ها
آخرین اخبار