به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
حماسه و جهاد
جانبازان
تاثیر تحریم‌ دارویی آمریکایی‌ها بر جانبازان شیمیایی/ انجمن حمایت از جانبازان شیمیایی نیاز به حامی دارد
سیدکمال لوح‌موسوی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
دبیر سازمان مردم‌نهاد جمعیت حمایت از مصدومان شیمیایی گفت: ۱۵۰ هزار جانباز شیمیایی در کشور داریم که ۶۸ هزار نفر از آن‌ها در بنیاد شهید پرونده دارند. از این تعداد تنها حدود ۲۰ نفر از جانبازان شیمیایی ثبت جهانی شده‌اند که این آمار نسبت به جمعیت کل جانبازان بسیار ناچیز است.
مرکز توان‌بخشی بقیه‌الله تا هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود
مشاور عالی و دستیار ویژه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از پروژه در حال ساخت مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بقیه‌الله گفت: این مرکز تا هفته دفاع مقدس تکمیل شده و برای بهره‌برداری جامعه ایثارگر آماده می‌شود.
چند بار شهادتین را گفتم، خبری از شهادت نشد فکر کردم غلط تلفظ می‌کنم!
خاطره جانباز ۷۰ درصد ابراهیم حقیری از حضور در جبهه؛
ابراهیم حقیری گفت: چند بار شهادتین را گفتم، ولی خبری از شهادت نشد. فکر کردم نکند غلط تلفظ می‌کنم که خبری از شهادت نیست. ۱۰ بار شهادتین را گفتم، ولی شهید نشدم برای تکمیل دوره‌ی درمان به دامغان بازگشتم تا در منزل استراحت کنم.
دوازدهمین کنگره تجلیل از ایثارگران برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید:
حجت‌الاسلام «محمدحسن کاویانی‌راد» گفت: دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران و نکوداشت شهدای قرآنی، روز دوم خرداد با حضور و سخنرانی رییس جمهوری در تهران برگزار خواهد شد.
بررسی چالش‌های توانبخشی خانواده‌های جانبازان اعصاب و روان
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اولین پنل مشورتی تخصصی «مراقبت مورد Case Managment» در قالب پروژه پژوهشی توان‌بخشی مبتنی بر جامعه و خانواده جانبازان اعصاب و روان خبر داد.
جانبازان مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره) در اعتراض به عدم دریافت تجهیزات ضروری خود، مقابل اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران تجمع کردند.
اعلام جزئیات اعزام کاروان ویژه جانبازان به سفر حج تمتع
مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: از میان حدود 120 نفر متقاضی ایثارگر اعزام به حج تمتع، طبق دستورالعمل، 27 جانباز 70 درصد و دو جانباز 60 درصد انتخاب شدند که با همسران و همراهان درمجموع 72 نفر کاروان ویژه جانبازان در سال جاری را تشکیل می‌دهند.
جانباز «رضا جهان تیغ» به همرزمان شهیدش پیوست
امیر سرتیپ دوم رضا جهان تیغ جانباز سرافراز ارتش اسلام به همرزمان شهیدش پیوست.
جانباز 70 درصد دفاع مقدس پر کشید
جانباز 70 درصد «علی اصغر بزرگی» دعوت حق را لبیک گفت.
ویلچرنشینی به‌خاطر نبود اقلام درمانی/ برداشت نادرستی از سهمیه ایثارگران در جامعه وجود دارد
بخش سوم/ در گفت‌وگوی دفاع‌پرس با جانبازان مطرح شد؛
«حسین اسرافیلی» گفت: مسائلی در جامعه تبلیغ می‌شود که واقعیت ندارد مثلا برخی عنوان می‌کنند که جانبازان از تسهیلات زیادی برخوردارند، باید ببینیم در کل خانواده‌های شهدا و جانبازان از نظر معیشتی در الآن چه وضعی هستند؟
صفحه  از ۱۰
پربیننده ها
آخرین اخبار