به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱
حماسه و جهاد
شهدا
فرایند بررسی احراز مصادیق ایثارگری الکترونیکی می‌شود
معاون تعاون و امور اجتماعی از الکترونیکی شدن فرایند احراز مصادیق ایثارگری به منظور سهولت پیگیری و اطلاع‌رسانی در مورد پرونده‌های در دست بررسی خبر داد.
شهادت کف خیابان‌های پایتخت!
روایتی از حادثه سال گذشته خیابان پاسداران که منجر به شهادت ۴ جوان شد؛
سال گذشته در چنین روزهایی بود که فضای مجازی و رسانه ها به انعکاس خبرهای مربوط به خیابان پاسداران پرداختند، واقعه تلخی که منجر به شهادت 4 نفر از ماموران نیروی انتظامی و یک بسیجی شد.
برای صبر مادر گریه کردم/ اسلحه‌هایتان را زمین نگذارید!
درگفت‌وگوی دفاع پرس با خانواده شهید «محمد رضایی» مطرح شد؛
برادر شهید محمد رضایی گفت: همیشه به مادرم می‌گفتم برای شهادت محمد اینقدر گریه نکن، وقتی یک شب اتفاق بدی برای فرزندم افتاد تازه مادرم را درک و آن شب برای صبر او تا صبح گریه کردم.
لبیک مردم پایتخت به بیانیه گام دوم انقلاب
همزمان با برگزاری کنگره شهدای منطقه ۱۷ تهران صورت گرفت؛
همزمان با برگزاری کنگره سرداران و ۴ هزار شهید منطقه ۱۷ تهران، پدران و مادران شهدا، به همراه جانبازان، ایثارگران و عموم مردم این منطقه، با ثبت اثر انگشت خود بر روی «لوح لبیک»، به بیانیه گام دوم که همزمان با دهه پنجم انقلاب توسط مقام معظم رهبری صادر شده است لبیک گفتند.
برگزاری ۱۱۰ یادواره شهدا در منطقه ۱۷ تهران/ حرم شهدای گمنام ابوذر افتتاح می‌شود
همزمان با رونمایی از پوستر نوزدهمین کنگره سرداران و چهار هزار شهید منطقه ۱۷ تهران، برنامه‌های این کنگره در سال جاری اعلام شد.
شهدا اسطور‌ه‌های تاریخ معاصر و سند هویت ملی هستند
رئیس فدراسیون تکواندو:
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: باید تلاش کنیم شهدا به نسل امروز معرفی کنیم، زیرا شهدا اسطور‌های تاریخ معاصر و سند هویت ملی ما هستند.
وسعت مادرانگی «ام البنین» برای وارثان خون حسینی
به مناسبت روز تکریم همسران و مادران شهدا؛
ام البنین تنها مادر چهار شهید کربلا نیست، هر شهیدی که در راه دفاع از دین به تاسی از عباس (ع) به میدان جنگ رفته باشد فرزندی از فرزندان‌ام البنین است.
تبیین سرمایه‌های معنوی ما را به خودباوری می‌رساند
رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس:
«مریم مجتهدزاده» با تأکید بر ضرورت تبیین سرمایه‌های معنوی در جامعه، گفت: این سرمایه‌ها باید تبیین شوند تا ما را به خودباوری برسانند و اگر خودباوری اجتماعی خود را نشناسیم، پویایی و نشاط خود را نیز از دست می‌دهیم.
تقدیر از همسران و مادران شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی
همزمان با سالروز شهادت حضرت ام‌البنین (س) صورت گرفت؛
مراسم تجلیل از همسران و مادران تعدا‌ی از شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با حضور مادران و همسران شهدا، مسئولان و دانشجویان این دانشکده برگزار شد.
کار‌های زمین مانده با عنایت شهدا انجام می‌شود
مسوول کانون خادمین شهدا در گفت‌وگو با دفاع‌پرس؛
بروغنی معتقد است که شهدا به کار‌های فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت عنایت ویژه دارند، در کار بچه‌های کانون خادمین شهدا نیز هرجا گره‌ای افتاده باشد، خود شهدا آن را باز کرده‌اند.
صفحه  از ۱۰۵
پربیننده ها
آخرین اخبار