به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
حماسه و جهاد
شهدا
مادر شهید بهنام میرزاخانی تکریم شد+ فیلم
به مناسبت سالگرد حادثه پلاسکو؛
اعضای ستاد طرح «مادران آسمانی» در سالگرد حادثه پلاسکو به منزل شهید «بهنام میرزاخانی» رفتند و به مادر آن شهید ادای احترام کردند.
سردار یزدی:
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: دشمن از باقری‌ها و تهرانی‌مقدم‌های نسل امروز انقلاب اسلامی هراس دارد و نگاه چپ به کشور ما نمی‌کند.
الهام:
وزیر اسبق دادگستری گفت: سردار شهید حسن باقری یکی از چهره‌های اثرگذار در جریان انقلاب فرهنگی در دانشکده حقوق دانشگاه تهران بود.
یادواره سردار شهید «حسن باقری» برگزار شد
با حضور سرلشکر صفوی؛
یادواره سردار شهید «حسن باقری» از فرماندهان ارشد دوران دفاع مقدس امشب در کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد.
خانواده‌‌های شهدای آتش‌نشان پلاسکو تجلیل شدند
خانواده‌های شهدای آتش‌نشان پلاسکو، شهیدان امیرحسین داداشی و رضا شفیعی در خبرگزاری دفاع مقدس تجلیل شدند.
امروز؛
مراسم گرامیداشت سردار شهید «حسن باقری» امروز به همت سازمان بسیج حقوقدانان تهران بزرگ در کانون سردفتران و دفتریاران برگزار می‌شود.
بنای یادبود برای کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از نصب بنای یادبود کارکنان فداکار نفتکش سانچی در جوار شهدای خدمت آتش­نشان پلاسکو و همچنین طرح دولت برای تجلیل از این عزیزان خبر داد.
مردم در انتخاب مسولان آگاهانه عمل کنند/ یادواره شهدا جای گریه نیست
حجت‌الاسلام ماندگاری با اشاره به اینکه مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر جای گریه و شعار نیست، گفت: یادواره شهدا باید برای ما درس گذشت از گناه و تعلقات دنیوی در راه رضای خدا باشد.
دغدغه دانشمند هسته‌ای برای صرف روزیِ حلال/ «مصطفی» همیشه توکل بر خدا داشت
در گفت‌وگو با دفاع پرس مطرح شد؛
حجت‌الاسلام بهرامی نوید با اشاره به حساسیت شهید مصطفی احمدی روشن نسبت به استفاده از روزیِ حلال گفت: به یاد دارم که مصطفی منزل ما بود، من نان سنگک خریده بودم و یک دانه سنگ به نان چسبیده بود. مصطفی سنگ را جدا کرد و گفت: آن را برای شاطر نانوایی می‌برم. پدر مصطفی گفته بود نانوایی برای تهیه سنگ نیز هزینه‌ای جداگانه می‌دهد و به فرزندان خود نیز یاد داده بود که به حلال و حرام تا این حد توجه کنند.
بنیاد شهید در مورد شهدای آتش‌نشان فاقد اختیارات قانونی است
مهدی ایزدی:
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران حسب قوانین در مورد مأموران سازمان‌های مختلفی که برای عملیات امداد و نجات در حوادثی نظیر سیل، زلزله، آتش‌سوزی و... اقدام به فعالیت‌های ایثارگرانه برای نجات همنوعان می‌کنند، فاقد اختیارات قانونی لازم است.
صفحه  از ۴۷
پربیننده ها
آخرین اخبار