به روز شده در: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۵
اجتماعی
اجتماعی
دادستان کل کشور:
حجه‌الاسلام المسلمین محمدجعفر منتظری گفت: به طور قطع پرونده قضایی این حمله تروریستی با جدیت دنبال می‌شود و عاملان کوردل و ددمنش این جنایت هولناک به سزای اعمال خود خواهند رسید.
ملت شریف ایران، فداکاری‌ها برای امنیت کشور را فراموش نخواهند کرد
وزیر بهداشت خطاب به سردار سلیمانی:
وزیر بهداشت در پاسخ به نامه سردار سلیمانی که در آن از تلاش های کارکنان خدوم وزارت بهداشت در تأمین دارو و تجهیزات پزشکی برای رزمندگان مجروح جبهه مقاومت تشکر کرده بود، نوشت: ملت شریف ایران هیچ‌گاه فداکاری‌های فرزندان غیور خود را فراموش نمی‌کنند.
اقدام تروریست‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند
اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی با تسلیت شهادت مرزبانان هنگ‌مرزی میرجاوه در حمله تروریستی اخیر گفت: دشمنان ملت بزرگ ایران بدانند که این‌گونه اقدامات تروریستی و وحشیانه بی‌پاسخ نخواهد ماند.
معاون آموزش و پژوهش اورژانس کشور بیان کرد؛
«نفیسه میر کتولی» گفت:‌ کارشناسان سازمان بهداشت جهانی در بازدید از آمبولانس‌های اتوبوسی درخواست کرد که طراحی آن را در اختیار سازمان بهداشت جهانی قرار داده شود تا در کشورهای دیگر هم اتوبوس آمبولانس راه اندازی شود.
تشییع پیکر 6 شهید هنگ مرزی «میرجاوه» در مشهد مقدس
قاسمی به دفاع پرس خبر داد؛
مسئول روابط عمومی مرزبانی ناجا از تشییع پیکر 6 شهید خراسان رضوی و شمالی در مشهد مقدس خبر داد.
درخواست ناجا از دستگاه دیپلماسی برای پیگیری حادثه میرجاوه
سردار منتظر المهدی مطرح کرد؛
سخنگوی نیروی انتظامی درباره حادثه تروریستی میرجاوه گفت: بی‌شک مسئولیت این دست حوادث بر عهده دولت پاکستان است و قطعا پلیس تا تعیین تکلیف این وضعیت، موضوع را پیگیری می‌کند. از دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز خواهان پیگیری جدی این موضوع هستیم.
شهادت 8 مرزبان در مرز میرجاوه/ دولت پاکستان پاسخگو باشد
بعد از ظهر امروز صورت گرفت؛
بعد از ظهر امروز اشرار مسلح، 8 نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی در مرز میرجاوه استان سیستان و بلوچستان را به شهادت رساندند.
سیستم مدیریت «حوادث» ایران قوی است/ «اتوبوس آمبولانس‌های ایرانی» می‌تواند الگویی برای سایر کشورها باشد
پروفسور نوترون در گفت‌وگو با دفاع پرس:
همانگ کننده تیم‌های پزشکی و عملیات اورژانس سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران دارای سیستم قوی از مدیریت حوادث است و مدیریت امداد رسانی خوبی دارد.
ارزیابی «تیم‌های اورژانس در حوادث» با حضور کارشناسان WHO در تهران
از دوم تا هشتم اردیبهشت؛
اولین نشست سازمان بهداشت جهانی با موضوع ارزیابی تیم‌های اورژانسی EMT در حوادث و تجمعات انبوه از دوم اردیبهشت در تهران آغاز شده است و تا هشتم اردیبهشت ادامه دارد.
کشف بیش از یک تُن تریاک در شهرستان خمیر
ملکی خبر داد؛
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از یک تُن تریاک طی یک عملیات پلیسی از یک خودرو کامیون تریلی در شهرستان خمیر خبر داد.
صفحه  از ۶۷۷
پربیننده ها
آخرین اخبار