به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
استانها
خراسان شمالی
آزادگان ما جهنم اردوگاه‌های رژیم بعث را به بهشت ایثار و استقامت تبدیل کردند
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد:
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد گفت: آزادگان ما جهنم اردوگاه‌های رژیم بعث را به بهشت ایثار و استقامت و عبادت و فراگیری علم تبدیل کردند.
مرکز فرهنگی دفاع مقدس رشادت‌های مردم را برای نسل جوان به نمایش می‌گذارد
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی گفت: با بهره‌برداری از مرکز فرهنگی دفاع مقدس در بجنورد تلاش می‌شود بخشی از رشادت‌های مردم خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس برای نسل جوان به نمایش گذاشته شود.
معاون سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس:
«فاطمه قربان» با بیان اینکه فرهنگ عاشورا و فرهنگ انتظار دو بال شیعه هستند، گفت: غرب از این فرهنگ‌ها می‌ترسد و به دنبال آن است که در این دو موضوع شبهه ایجاد کند تا برای نفوذ در بین جوانان مشکلی نداشته باشد و بدون نیاز به لشکرکشی، جنگ و خونریزی اهداف خود را عملیاتی کند.
تصاویر/ جلسه شورای راهبردی و مشورتی زنان دفاع مقدس خراسان شمالی
جلسه شورای راهبردی مشورتی زنان دفاع مقدس خراسان شمالی با حضور «فاطمه قربان» معاون سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس و جمعی از مدیران و زنان فعال در زمینه دفاع مقدس از دستگاه‌های مختلف اجرایی استان در محل اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی برگزار شد.
تصاویر/ دیدار معاون سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس با خانواده شهید «غلامعلی گنابادی»
«فاطمه قربان» معاون سازمان حفظ آثار و نشر مشارکت زنان در دفاع مقدس به همراه مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی با خانواده سردار شهید «غلامعلی گنابادی» در بجنورد دیدار کرد.
تصاویر/ دیدار معاون سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس با خانواده جانباز بجنوردی
«فاطمه قربان» معاون سازمان حفظ آثار و نشر مشارکت زنان در دفاع مقدس به همراه مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی با خانواده جانباز روشندل 70 درصد «محمدرضا شاکری» در بجنورد دیدار کرد.
همایش «زنان اسوه‌های صبر و مقاومت و فعالین دفاع مقدس»، با حضور زنان ایثارگر، خانواده شهدا و معاون سازمان نشر آثار و مشارکت زنان در دفاع مقدس، در محل سالن همایش بنیاد شهید بجنورد برگزار شد.
دهمین یادواره شهدای شهرک «شاهد» بجنورد، شامگاه یکشنبه 29 مردادماه برگزار می‌شود.
سپاه با همه توان در خدمت زلزله‌زدگان بجنوردی است
فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی:
سردار سید‌حسین مرتضوی گفت: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی برآمده از مردم است و با همه توان برای رفع محرویت در جامعه تلاش می‌کند.
حرکت در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تضمین کننده اقتدار نظام است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی:
«محمد تقی ایرانی» گفت: حرکت در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت شهدای دفاع مقدس، تضمین کننده بقا و اقتدار نظام است.
صفحه  از ۲۰
پربیننده ها