به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
استانها
خراسان رضوی
روایتی تصویری از حضور غیورمردان ارتش اسلام در دفاع مقدس
در دوران دفاع مقدس رزمندگان خراسانی ارتش اسلام در کنار نیروهای مردم و دیگر نیروهای مسلح حماسه‌های بی بدیلی را خلق کردند.
مراکز فرهنگی دفاع مقدس جلوه­‌ای از مجاهدت­‌های ملت ایران اسلامی در دفاع مقدس هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
آیت‌الله یعقوبی با تأکید بر اینکه راه‌­اندازی مراکز فرهنگی و باغ موزه­‌های دفاع مقدس استان­‌ها گفت: باغ موزهای دفاع مقدس نمایشگاهی است که اعتقادات و ارزش‌­های برآمده از ایمان مردم را در معرض دید عموم قرار می‌­دهد و مردم کشورمان و همچنین نسل امروز و آینده ما را به آرمان‌هایی که برای آن مجاهدت کرده است، نزدیک می­‌کند.
روایتی تصویری از حضور غیورمردان ارتش اسلام در دفاع مقدس
در دوران دفاع مقدس رزمندگان خراسانی ارتش اسلام در کنار نیرو‌های مردمی و دیگر نیرو‌های مسلح حماسه‌های بی‌بدیلی را خلق کردند.
«فراخوانده» سیری در علل تحول درونی فرمانده خراسانی گردان «رعد»
معرفی کتاب؛
کتاب «فراخوانده» دربرگیرنده خاطرات شفاهی خانواده و دوستان و نیز یادداشت‌­های روزانه سردار شهید «حسین قاینی» فرمانده گردان «رعد» تیپ ۲۱ امام رضا (ع) است که به سیر تحولات و انقلاب درونی این شهید والامقام اشاره دارد.
تصاویر/ همایش بصیرت‌افزایی مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
عکس: احسان عطایی علیزاده
چهارمین دوره بصیرت معاونین، رؤسا و مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حضور سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مشهد برگزار شد.
عملکرد سپاه پاسداران باعث عصبانیت آمریکایی­‌ها و هراس صهیونیست‌­ها شده است/ برای موفقیت در مأموریت­‌ها باید برای اسلام هزینه کنیم
سردار کارگر:
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول حیات انقلاب نشان داده که جهت و مسیر این نهاد درست بوده که باعث عصبانیت آمریکایی­‌ها و هراس صهیونیست­‌ها شده است.
دوای درد دنیای امروز حاکمیت سراسری حضرت مهدی موعود (عج) است
آیت‌الله علم‌الهدی:
نماینده ولی‌ فقیه در خراسان رضوی گفت: دنیای گرفتار و مستضعف در جنگ حوادث درک کنند که دوای درد آنها یک حاکمیت سراسری آسمانی و جهانی است و اگر این خواسته توسعه یابد امام زمان(عج) ظهور می‌کنند.
تصاویر/ دیدار فرمانده توپخانه 61 محرم با مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی
سرهنگ «عباس حسینی» فرمانده گروه توپخانه 61 محرم ضمن دیدار با سردار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در خصوص زمینه‌های همکاری متقابل در حوزه تدوین دانشنامه استانی دفاع مقدس تبادل نظر کردند.
تکیمل گنجینه اسناد دفاع مقدس در گرو تعامل یگان­ها و تبادل اسناد است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «حسینعلی یوسفعلی‌­زاده» گفت: یگان­­­هایی که در دوران دفاع مقدس مؤثر بودند باید در سایه تعامل با یکدیگر به تبادل اسناد بپردازند تا گنجینه اسناد دفاع مقدس تکمیل شود.
دوره بصیرت‌افزایی مدیران بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در مشهد برگزار می‌شود
با حضور سردار کارگر؛
دوره بصیرت‌افزایی ویژه مدیران، معاونین و روسای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روز یکشنبه اول اردیبهشت­‌ماه در مشهد برگزار خواهد شد.
صفحه  از ۲۳۴
پربیننده ها
آخرین اخبار