به روز شده در: ۰۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
استانها
کرمان
عکس دیده نشده از مادر شهید محمد مشایخی
شهید محمد مشایخی (رودباری)در سال 1333درجیرفت (روستای تم گاوان) به دنیا آمد و در دی ماه سال 1365 در عملیات کربلای 5 به شهادت رسید.
شهیدانی که با سلاح شعر به جنگ استکبار رفتند
شهیدان ماشاالله صفاری و حسین ارسلان از اولین شاعران دفاع مقدس استان کرمان هستند که به مناطق جنگی رفتند تا صدای انقلاب و جنگ را با سلاح شعر به گوش همه عالم برسانند.
نامه سردار شهید محمد مشایخی به مادرش
از رودخانه شور هیزم جمع می کردی به کوله ات می بستی و با پای برهنه در کوچه ها می چرخیدی و می فروختی که قوتی برای ما تهیه کنی.
انشاءالله با عمل خود ادامه دهنده راه شهدا باشیم
دل نوشته فرزند شهید جمالی زاده به مناسبت سالگرد شهادت پدر؛
انشاءالله با عمل خود ادامه دهنده راه شهدا باشیم، همچنان که مردان مومن بسیاری هستند که در این راه گوی سبقت را از یکدیگر ربوده اند و به عهدشان وفادارند و قطعاً شهیدان شفیعشان خواهند بود.
پدر شهید «محمود تاختی» به فرزند شهیدش پیوست
مرحوم کربلایی ابراهیم تاختی، پدر شهید والا مقام «محمود تاختی» دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
با سخنرانی پدر شهید احمدی روشن؛
مراسم بزرگداشت شهدای شهرستان «منوجان» چهارشنبه 25 اسفندماه برگزار می‌شود.
گلزار شهدا باید مقصد گردشگران شود
استاندار کرمان:
استاندار کرمان در آئین افتتاح طرح نورپردازی گلزار شهدای شهر کرمان گفت: گلزار شهدا باید مورد احترام قرار گیرند، لذا این اماکن مقدس باید به‌گونه ای احداث شوند تا گردشگران آن را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.
دشمن، عِرق ملی و دینی ما را نشانه رفته است
امام جمعه رفسنجان:
امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه دشمن عِرق ملی و دینی ما را نشانه رفته است، گفت: حجاب یکی از ضرورت های جامعه ماست و توصیه مادران شهدا این است که حجاب را یک سلاح بدانید.
شهید عبدالمهدی مغفوری به روایت همسر/ وقت کار «من» متعلق به بیت المال هستم
همکارانش می گفتند در محل کار زودتر از همه می آمد و دیرتر از همه می رفت و در هفته چند ساعت برای خود «کسر کار» می زد. می گفت: در حین کار احتمال می رود یک لحظه ذهنم به سمت خانه، همسر و یا فرزندم رفته باشد، وقت کار من متعلق به بیت المال هستم و حق استفاده شخصی ندارم.
رونمایی از مجموعه 10 جلدی فرهنگ اعلام استان کرمان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان خبر داد؛
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: به مناسبت روز شهید از کتاب 10 جلدی فرهنگ اعلام استان کرمان در محل گلزار شهدا رونمایی می شود.
صفحه  از ۳۴
پربیننده ها
آخرین اخبار