به روز شده در: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
استانها
اصفهان
ضرورت کنترل هوایی آسمان کشور دو چندان شده است
فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر‌اصفهانی:
فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر‌اصفهانی گفت: اعلام آسمان ایران به عنوان امن‌ترین آسمان غرب آسیا از سوی ایکائو، تقاضای کشورها برای عبور هواپیماها از آسمان ایران به شدت افزایش یافت. تعداد وسیع این پروازهای عبوری ضرورت کنترل هوایی آسمان کشور را دو چندان کرده است.
تدابیر رهبر انقلاب در منطقه، پوزه استکبار را به خاک مالید
سردار قربانی:
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: امروز رهبر ما سکاندار انقلاب و ارزش‌هاست و درحالی که شرایط منطقه بسیار سخت و پیچیده شده بود تدبیر رهبر معظم انقلاب در جبهه مقاومت و منطقه، پوزه استکبار را بر خاک مالید.
اجازه تحریف و از بین بردن ارزش‌های دفاع مقدس را نمی‌دهیم
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان اصفهان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: دشمن در حال تلاش برای از بین بردن این ارزش‌ها و حماسه‌ها نزد مردم است و نباید اجازه داد که این حماسه آفرینی‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها به فراموشی سپرده شود.
ارسال 50 تن کمک‌ مردم خمینی‌شهر به مناطق زلزله‌زده
مجمع خیرین بیمارستان ساعی خمینی‌شهر طی روزهای گذشته دو دستگاه تریلر حاوی 50 تن کمک‌های اهدایی با همکاری هلال احمر به مناطق غربی کشور ارسال کردند.
یادبود 370 شهید عملیات محرم در اصفهان
با حضور سردار قربانی برگزار شد؛
مراسم یادبود 370 شهید عملیات محرم صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان در اصفهان برگزار شد.
روی شانه‌های اصفهان
تجلی ایثار و شهادت در 25 آبان؛
صدای حاج حسین از پشت بی‌سیم بلند شد: «به کلیه فرمانده گردان‌ها، عبور از رودخانه یک تکلیف است و باید اجرا شود»، کار سخت شد، رودخانه در لحظات آرام عملیات سرکش شد، طغیان کرد و همه جوانان اصفهان را در خود بلعید...
یادواره «شهدای شرق اصفهان» همزمان با هفته بسیج برگزار می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع):
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) گفت: یادواره «شهدای شرق اصفهان» به مدت دو روز در هفته بسیج در شهرستان هرند برگزار می‌شود.
مشاور مدیرعامل راه‌آهن در امور ایثارگران:
سرهنگ «داود عباس‌زاده» گفت: اگر کشور صندوق ذخیره ارزی دارد و ممکن است روزی به اتمام برسد، یک صندوق ذخیره معنوی به نام شهدا هم دارد که ما با معرفت خود نباید بگذاریم تمام شود؛ علاوه بر دوران دفاع مقدس، امروز دستگاه‌های اجرایی و اداری کشور هم نیازمند همت‌ها، زین‌الدین‌ها و باکری‌ها هستند.
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه و ایثار استان اصفهان برگزار می‌شود
همزمان با سالگرد شهدای گمنام؛
همزمان با اولین سالگرد شهدای گمنام مدفون در باغ غدیر اصفهان، مراسم گرامیداشت سالروز حماسه و ایثار استان اصفهان پنج‌شنبه 25 آبان‌ماه برگزار می‌شود.
جوانان نسل امروز برای تبیین و تشریح روز حماسه و ایثار اصفهان احساس نیاز می‌کند
معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد شهید استان اصفهان:
معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با اشاره به تشییع 370 شهید در یک روز در اصفهان گفت: جوانان نسل امروز برای تبیین و تشریح سالروز حماسه و ایثار اصفهان احساس نیاز می‌کند.
صفحه  از ۳۳
پربیننده ها
آخرین اخبار