به روز شده در: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
استانها
فارس
برگزاری نخستین جشنواره ملی نمایشی «آیات» در شیراز
نخستین جشنواره ملی نمایشی «آیات» ۲۵ آبان ماه در شیراز به مدت ۳ روز با اجرای ۱۵ اثر صحنه‌ای آغاز به کار می‌کند.
وجود بیش از ۷۰۰ حافظ قرآن در میان مددجویان کمیته امداد در استان فارس
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس خبر داد؛
«محمد بذرافشان» با بیان اینکه در حوزه فعالیت‌های قرآنی مددحویان اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس فعالیت‌های کسترده‌ای دارند، گفت: بیش از ۷۰۰ نفر از مددجویان استان فارس حافظ قرآن کریم هستند.
کتاب «ناگهان یوسف»، روایت‌گر زندگی‌نامه شهیدان «محب»
معرفی کتاب؛
کتاب «ناگهان یوسف» روایت‌گر زندگی‌نامه شهیدان «محب» از رزمندگان استان فارس است که توسط اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان به چاپ رسیده است.
تصاویر/ اعزام ۶۰۰ دانش آموزان دختر شیرازی به اردوی راهیان نور
صبح امروز (چهارشنبه) با حضور مسئولین و اولیای دانش آموزان ناحیه ۳ آموزش و پرورش شیراز تعداد ۶۰۰ دانش اموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
بزرگ‌ترین دستاورد راهیان نور شناخت سیره شهدا و رزمندگان است
فرمانده سپاه ناحیه بقیةالله شیراز:
«محمد جعفر دوستدار» گفت: بزرگ‌ترین دستاورد اردوهای راهیان نور دانش‌آموری، شناخت سیره شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس توسط دانش‌آموزان است.
کاروان‌های راهیان نور پیام‌آوران فرهنگ شهدا هستند
رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز:
«محمدکماندار» گفت: آشنایی نسل جدید و به‌خصوص دانش‌آموزان با فرهنگ ارزشمند شهدا یک امر ضروری است که باید به ان احتمام به ورزیم.
کنگره بین‌المللی «سلامت برای صلح» در شیراز برگزار می‌شود
کنگره بین‌المللی «سلامت برای صلح» از امروز (چهارشنبه) به مدت سه روز با حضور مسئولان دولتی و متخصصانی از کشورهای مختلف جهان، در شیراز برگزار می‌شود.
شرکت ۸۰ اثر در جشنواره «جایزه ادبی یوسف» فارس
دبیر استانی جشنواره «جایزه ادبی یوسف» خبر داد؛
«صمصام مسعودی» با بیان اینکه هشتمین دوره جشنواره کشوری «جایزه ادبی یوسف» امسال برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره برای نخستین‌بار به صورت ۲ مرحله‌ای در سطح استانی نیز برگزار شد که تاکنون بیش از ۸۰ اثر از نویسندگان و هنرمندان استان به این جشنواره ارسال شده است.
اعزام ۲ هزار دانش‌آموز شیرازی به راهیان‌نور
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز خبر داد؛
سرهنگ پاسدار محمدجعفر دوستدار از اعزام ۲ هزار نفر از دانش‌آموزان آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز به اردوی راهیان‌نور تا پایان سال خبرداد.
عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی فارس
طرح سراسری عضویت رایگان در تمامی کتابخانه‌های عمومی فارس، به‌مناسبت روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در روزهای ۲۴ و ۲۶ آبان‌ماه همزمان با کتابخانه‌های عمومی کشور انجام می‌شود.
صفحه  از ۸۹
پربیننده ها
آخرین اخبار