به روز شده در: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
استانها
فارس
امنیت موجود در فارس نشان‌دهنده از خودگذشتگی نیروهای انتظامی است
فرمانده انتظامی فارس:
فرمانده انتظامی استان فارس در مراسم تشییع پیکر پنج شهید ناجا گفت: استان فارس در دو سال متوالی در راستای ارزیابی احساس امنیت به عنوان استان برتر شناخته شده است و این نشان‌دهنده تلاش و از خودگذشتگی نیروهای مخلص و ولایت‌مدار انتظامی استان است.
تصاویر/ تشییع 5 شهید تازه تفحص شده ژاندارمری در شیراز
مراسم تشییع پنج شهید تازه تفحص شده ژاندارمری در دوران دفاع مقدس، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور خانواده شهدا، مسئولین استان و عموم مردم شهید پرور شیراز در ستاد فرماندهی انتظامی استان فارس برگزار شد.
هرگونه چالش علیه کشور با شدیدترین برخورد مواجه خواهد شد
استاندار فارس:
استاندار فارس در مراسم تشییع پیکر پنج شهید ناجا گفت: اگر کسی بخواهد چالشی برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد کند از همین جا به آنها هشدار می‌دهیم که فرزندان این مرز و بوم با تمام وجود به مقابله با آنها خواهند پرداخت و با شدیدترین برخوردها مواجه خواهد شد.
فارس میزبان 5 شهید دوران دفاع مقدس خواهد بود
استان فارس در آستانه رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام رضا (ع) میزبان پنج شهید تازه تفحص شده ناجا در دوران دفاع مقدس خواهد بود.
محور اصلی فتح سوسنگرد رزمندگان استان فارس بودند
مديركل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: رزمندگان فارس در فتح سوسنگرد نقش ويژه‌ای داشتند و فتح اين شهر به محوريت رزمندگان این استان صورت گرفت.
برگزاری تجمع بزرگ اربعین حسینی در شیراز
فرمانده سپاه فجر خبر داد؛
فرمانده سپاه فجر گفت: تجمع بزرگ اربعین حسینی در شیراز فرصتی برای جاماندگان از کاروان زائران پیاده اربعین است تا با حضور خود در این تجمع در راستای پاسداشت شعائر اسلامی نقش آفرینی کنند.
سیزدهم آبان نقطه عطفی در استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است
بیانیه سپاه فجر به مناسبت روز مبارزه با استکبار جهانی:
سیزدهم آبان در حافظه تاریخی ملت بزرگ و شجاع ایران اسلامی نقطه عطفی در سرعت بخشیدن به روند شکل گیری، تداوم، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است و برجسته‌ترین ویژگی آن در مبارزه مستمر ملت ایران در ادوار مختلف تاریخی با «استبداد داخلی» و «استکبار و سلطه خارجی» است.
حضور زائران اربعین تجدید بیعت با آرمان‌های کربلا است
فرمانده سپاه فجر:
فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: حضور میلیونی شیعیان و دوستداران اهل بیت (ع) در مراسم پیاده‌روی اربعین تجدید بیعت با آرمان‌های کربلا و اعلام آمادگی برای دفاع همه جانبه از اسلام ناب محمدی (ص) است.
افتتاح و بهره‌برداری از 10 مرکز فرهنگی دفاع مقدس در سطح کشور
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس خبر داد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت: در دهه فجر امسال از 10 مرکز فرهنگی دفاع‌ مقدس در سطح کشور بهره‌برداری خواهد شد که یکی از این تعداد در شیراز افتتاح می‌شود.
اجرای طرح قرارگاه امنیتی - اجتماعی و محرومیت‌زدایی در 15 منطقه شیراز
فرمانده سپاه فجر خبر داد؛
فرمانده سپاه فجر گفت: طرح‌های قرارگاه امنیتی - اجتماعی و محرومیت‌زدایی شهید اسکندری در 15 منطقه آلوده در عمق و حاشیه شهر شیراز اجرا می‌شود.
صفحه  از ۵۳
پربیننده ها