به روز شده در: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
استانها
فارس
تصاویر/ دیدار فرماندار شیراز با خانواده شهدا به مناسبت هفته دولت
به مناسبت هفته دولت فرماندار شیراز با حضور در منزل شهید «حسین صادقی لاری» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید دوران دفاع مقدس با اهدای لوح تقدیر از خانواده آن شهید تجلیل کرد.
بارالها از تو خواهانم پرچم این ملت فراتر از مرزها رود
وصیت‌نامه شهيد «ابراهيم رستگار»؛
شهید «ابراهیم رستگار» در وصیت‌نامه خود آورده است: بارالها از تو خواهانم با کمک این ملت غیور و مسلمان انقلاب اسلامیمان به رهبری نائب امام زمان پرچمش فراتر از مرز‌ها رود.
«رهاورد غربت»
معرفی کتاب؛
کتاب «رهاورد غربت» به صنایع دستی در اسارت می‌پردازد که توسط نشر امید آزادگان و با شمارگان ۴ هزار نسخه به چاپ رسیده است.
ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس از ضروریت‌های شهر شیراز است
شهردار شیراز:
«حیدر اسکندرپور» با بیان اینکه هر کشور یک میراثی دارد که شهدای ما نیز میراث معنوی ما هستند گفت: ساخت مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس در شهر شیراز از ضروریت استان است.
تصاویر/ بازدید شهردار شیراز از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس فارس
شهردار شیراز با حضور در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیر و کارکنان این اداره‌کل، از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان بازدید کرد.
جمعیت ایثارگران فارس معادل ایثارگران 7 استان کشور است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» با بیان اینکه بیش از 270 هزار نفر جامعه ایثارگری استان فارس است گفت: جمعیت ایثارگری فارس معادل جمعیت ایثارگری 7 استان کشور است.
تجدید میثاق مدیران استان فارس با آرمان‌های شهدا
استاندار فارس به همراه معاونین و مدیران استان در اولین روز از هفته دولت با حضور در گلزار شهدای شیراز به مقام رفیع شهیدان ادای احترام کردند.
آزادگان نمونه بارز صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی هستند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» با صدور پیامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، آزادگان را سرمشق و نمونه بارز صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی دانست.
تصاویر/ دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس با فرمانده ارشد آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس با حضور در فرمانده ارشد آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد ضمن دیدار در خصوص فعالیت‌های حوزه دفاع مقدس به گفت‌وگو پرداختند.
تصاویر/ جلسه برنامه‌ریزی نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس استان فارس
جلسه برنامه‌ریزی نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس استان فارس به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استاندار و با حضور اعضاء تشکیل شد.
صفحه  از ۱۴۶
پربیننده ها
آخرین اخبار