به روز شده در: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
استانها
کرمانشاه
تصاویر/ مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در کرمانشاه (2)
مراسم غبارروبی، عطرافشانی و گلباران گلزار شهدای شهر کرمانشاه امروز به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، اعضای شورای اداری استان و مردم برگزار شد.
تصاویر/ مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در کرمانشاه (1)
مراسم غبارروبی، عطرافشانی و گلباران گلزار شهدای شهر کرمانشاه امروز به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، اعضای شورای اداری استان و مردم برگزار شد.
شهیدان رجایی و باهنر الگوی ساده‌زیستی و مدیریت جهادی هستند
استاندار کرمانشاه:
«هوشنگ بازوند» شهیدان رجایی و باهنر را الگوی ساده‌زیستی، مدیریت جهادی، محافظت از بیت‌المال و صرفه‌جویی دانست.
عفاف و حجاب در وصیت‌نامه‌های شهدای کرمانشاه
فرصتی است تا با بررسی مهم‌ترین اسناد معرفتی انقلاب اسلامی یعنی وصیت‌نامه‌های شهدا، به فراز‌هایی از وصایای جمعی از شهدای «کرمانشاه» که حفظ حجاب را مهم‌ترین مسئله زنان در مسیر انقلاب دانسته‌اند، اشاره داشته باشیم.
تصاویر/ دیدار خانواده شهید حسین ادبیان با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه
خانواده شهید حسین ادبیان امروز با حضور در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه از زحمات مدیرکل و کارکنان این اداره کل برای همکاری همه جانبه در خصوص تفحص پیکر شهید والامقام ادبیان با کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و تشییع و خاکسپاری اقدام کرده تقدیر و تشکر کردند.
تندیس شهید «حسین ادبیان» در منطقه عملیاتی بازی‎دراز ساخته می‎شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان کرمانشاه خبر داد؛
سردار «مراد علی محمدی» گفت: به پاس شجاعت و دلاوری شهید «حسین ادبیان» تندیسی از شهید والامقام در محل ارتفاعات بازی‎دراز (محل شهادت شهید) در آینده ساخته خواهد شد.
جنگی ديگر در مرصاد عليه ملت ایران
زنده‌یاد سردار «حاج عبدالرضا حاجعلیانی» در کتاب مرصاد گفته بود: از اواخر سال 1366 يعنی بعد از عمليات والفجر 10 تا عمليات مرصاد، جنگ ديگری عليه ملت ما آغاز شد. البته با دامنه‌ی گسترده‌تری، با ابزار و شيوه‌های ديگر و بازی‌گردان‌های جديدتری.
جشن بازگشایی مرز خسروی با حضور وزیر کشور برگزار می‌شود
استاندار کرمانشاه:
«هوشنگ بازوند» گفت: در نظر داریم که بر اساس برنامه‌ریزی به عمل آمده 8 شهریور جشن بازگشایی و افتتاح رسمی مرز خسروی را با حضور وزیر کشور برگزار کنیم.
تهیه سند نوسازی حرکت جهادی/ زمینه حضور حداکثری جهادگران در بدنه نظام فراهم شود
رئیس بسیج سازندگی کشور خبر داد؛
«محمد زهرایی» از تهیه سند نوسازی حرکت جهادی خبر داد و گفت: این سند به عنوان یک نقشه راه مبتنی بر گام دوم انقلاب تدوین می‌شود.
دنیای استکبار راهی جز پذیرش شکست و نابودی در برابر ایران ندارد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار «غلامرضا سلیمانی» گفت: امروز دنیای استکبار که در مقابل ایران مانع‌تراشی و در مقابل انقلاب اسلامی ایستادگی می‌کنند، باید بداند راهی جز پذیرش شکست ندارد.
صفحه  از ۱۸۱
پربیننده ها
آخرین اخبار