به روز شده در: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۰
استانها
ایلام
انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطق محروم جهت تحقق اقتصاد مقاومتی
مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام عنوان کرد؛
مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام گفت: سازمان بسیج با انجام فعالیت‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم نسبت به تحقق اقتصاد مقاومتی اقدامات خوبی انجام داده است.
حمایت از پایان‌نامه­‌ها و طرح‌های دانشجویی در حوزه دفاع مقدس
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس ایلام عنوان کرد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام گفت: این اداره کل آمادگی هرگونه حمایت مادی و معنوی از پایان‌نامه­‌ها و طرح‌های دانشجویی در حوزه دفاع مقدس را دارد.
تصاویر/ مراسم تکریم از بازنشستگان و پیشکسوتان ارتش
در مراسمی با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام و کانون بازنشستگان آجا در ایلام از تعدادی از خانواده‌های عضو این کانون تقدیر به عمل آمد.
تصاویر/ مراسم یادبود سردار دانشیار
مراسم یادبود سردار علی اکبر دانشیار از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و بنیانگذار تیپ 114 حضرت امیر (ع) در مسجد جامع شهر ایلام برگزار شد.
سردار دانشیار در هر جایگاهی منشاء خیر بود
سردار قربانی:
یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس گفت: اکبر دانشیار در دفاع مقدس و بعد از آن در هر جایگاهی که قرار گرفت منشاء خیر و برکت بود و با اخلاق و ایثارگری خود همیشه موفق بود.
مراسم یادبود سردار دانشیار در ایلام برگزار می‌شود
صبح چهارشنبه 30 فروردین؛
مراسم گرامیداشت سردار اکبر دانشیار صبح چهارشنبه 30 فروردین در ایلام برگزار می‌شود.
ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از نمادهای اقتدار نظام اسلامی در دنیاست
یادداشت/ محمد رضا شرفبیانی
ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از نمادهای اقتدار نظام اسلامی در دنیاست، که با روحیه معنوی و آمادگی رزمی نیروها و خودکفایی در پیشرفته‌ترین تجهیزات و با رمز پیروی از ولایت، توانسته باعث رعب و وحشت استکبار و امید مستضعفین در عالم باشد.
ایلام مرکز هنر انقلاب اسلامی است
استاندار ایلام:
استاندار ایلام با بیان اینکه استان ایلام هنرمندان بسیار خوبی دارد و روزبه‌روز شاهد درخشش هنرمندان استان هستیم، گفت: در حوزه‌های ادبیات، هنر و شعر گام‌های بزرگی برداشته‌ شده است و ما باید ایلام را به‌عنوان مرکز هنر انقلاب اسلامی به ایران و دنیا معرفی کنیم.
وقف 180 میلیون تومانی در ایلام
اولین وقف منفعتی سال 96 در ایلام ثبت شد؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از اولین وقف سال 96 توسط خانواده یکی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در استان ایلام خبر داد.
دستگیری سوداگران مرگ در ایلام
جانشین انتظامی استان ایلام خبر داد؛
جانشین انتظامی استان ایلام گفت: با اجرای طرح ضربتی پلیس، باند خرده‌فروشان مواد مخدر در شهرستان ایلام دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
صفحه  از ۱۵
پربیننده ها
آخرین اخبار