به روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
استانها
ایلام
طراحی 40 اقدام فن‌آورانه و مرکز پایش در ناجا
رئیس پلیس پیشگیری ناجا خبر داد؛
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به طراحی 40 اقدام فن‌آورانه در رده کلانتری‌ها در نیروی انتظامی، گفت: مراجعه‌کنندگان به کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی با ارسال پیامک از روند پیشرفت پرونده خود مطلع خواهند شد و از این طریق اقدامات صورت گرفته به آنها ابلاغ می‌شود.
سرهنگ «محمدحسین فولادی» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایلام شد
سرهنگ پاسدار «محمدحسین فولادی» که پیش از این فرمانده سپاه ناحیه «ایوان» بود، به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه ایلام معرفی و از زحمات سرهنگ «قدرت‌الله کریمیان» به عنوان فرمانده سابق این ناحیه تقدیر شد.
سوژه‌های غنی دفاع مقدس باید در قالب‌های هنری برای نسل جوان تبیین شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام:
سرهنگ «محمدرضا شرف‌بیانی» بر لزوم تبیین و بازخوانی رشادت‌ها و افتخارات مردم این استان در دوران دفاع مقدس برای نسل جوان آینده تاکید کرد.
غربی‌ها قابل اعتماد نیستند/ نباید عزت و اقتدار ما مورد سؤال قرار بگیرد
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
سردار «سید صادق حسینی گفت: نمی‌شود به غربی‌ها اعتماد کرد، منافقین دشمنان خونی ملت ایران اسلامی هستند و به هیچ ‌کس رحم نمی‌کنند، ما نباید به این‌ها اعتماد کنیم، هیچ‌کسی منکر ارتباط با جهان خارج نیست اما مادامی ‌که عزت و اقتدار ما مورد سؤال قرار نگیرد.
دومین هفته قرآن و عترت استان ایلام برگزار می‌شود
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل ارشاد اسلامی ایلام:
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: دومین هفته قرآن و عترت استان ایلام با هدف تولید و ارائه دستاوردهای قرآن و عترت و حمایت از تولیدکنندگان این آثار و جلب مشارکت‌های دستگاه‌های اجرایی و دولتی برگزار می‌شود.
دنیا بداند ایران اسلامی با صلابت و اقتدار به راه خود ادامه می‌دهد
نماینده مردم ایلام در مجلس:
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: علی‌رغم حملات تروریستی مزدوران داعشی، مجلس شورای اسلامی با صلابت و پشتوانه مردم ایران اسلامی به فعالیت خود ادامه داد تا دنیا بداند ایران اسلامی با صلابت و اقتدار به راه خود ادامه می‌دهد.
ثبت سالروز آزادسازی مهران در تقویم ملی با جدیت پی‌گیری شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان ایلام:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام، ثبت سالروز آزادسازی مهران به‌عنوان یکی از رویدادهای مهم و تأثیرگذار در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و بر پی‌گیری جدی ثبت آن در تقویم ملی تأکید کرد.
برگزاری 290 جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در کشور
مدیرعامل ستاد دیه کشور خبر داد؛
مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری 290 جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و غیرکلاهبرداری در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود.
باید در عرصه اقتصاد و فرهنگ مانند فتح خرمشهر عمل کنیم
سردار سپهر:
معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: ما امروز به این باور رسیده‌ایم در صحنه اقتصاد، فرهنگ، و تشمیل دولت اسلامی باید مانند فتح خرمشهر عمل کنیم.
عمليات بيت‌المقدس تحولات نوینی در خاورميانه ایجاد کرد
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام با صدور پیامی عمليات بيت‌المقدس و آزادی خرمشهر را موجب پيدايش وضعيت نوين در صحنه سياسی و نظامی جنگ تحميلی و تحولات آينده خاورميانه شد.
صفحه  از ۱۷
پربیننده ها