به روز شده در: ۰۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
استانها
ایلام
شرهانی امانت‌دار شهدای گمنام
گردشگری جنگ-6/
شرهانی نه تنها بعنوان یادمان پر ارزش دوران دفاع مقدس، بلکه کانون فرهنگ ایثار و شهادت و بازگو کننده رشادت های مردانی است که این منطقه نه به عنوان یک یادمان بلکه به عنوان یک پایگاه فرهنگی مهم در این شهرستان و بازگو کننده رشادت‌های عزیزانی است که مرد دوران سختی بوده‌اند.
سه راهی استقامت
گردشگری جنگ-4/
سپاه و مردم برای مقابله با تهاجم عراق، 6 گردان زبده و کار آزموده سپاه به همراه گردان‌هایی تشکیل شده از نیروهای مردمی و عشایر شهر ایلام، تحت فرماندهی لشکر امیرالمومنین (ع) سپاه پاسداران و تلاش جان بر کفان هوانیروز، در منطقه سه راه جندالله راه را بر دشمن سد کردند و پس از درگیری سخت بین دو طرف، ارتش عراق با قبول تلفات فراوان، شکست را پذیرفت و عقب نشینی کرد.
یادمان لشکر امیرالمومنین(ع) قدم‌گاه سربازان خمینی(ره)
گردشگری جنگ-3/
یکی از مکان‌های مقدسی که رد پای فرزندان خمینی را در خود دارد، قرارگاه لشکر امیرالمومنین (ع) است که با وجود گذشت زمان از روزهای عشق و وحدت، آثار جنگ را می‌توان در این قطعه از بهشت مشاهده کرد.
مروری بر نقش آفرینی زنان در هشت سال دفاع مقدس
یاداشت/ سرهنگ محمد رضا شرفبیانی
زنان در طول 8 سال دفاع مقدس نقش تاثير گذاری در حمايت‌های مختلف در عرصه‌های جنگ داشتند و مردان سلحشور ايرانی به مدد پشتيبانی زنان، توانستند بزرگترين قله‌های نبرد حق عليه باطل را فتح كنند.
تصاویر/ بازدید کاروان‌های راهیان‌نور از «یادمان شرهانی»
کاروان های راهیان نور از «یادمان شرهانی» بازدید کردند.
بهار در آیینه یادمان دشت عباس/ 6 گمنام بی‌نشان میزبان مسافران نوروزی می‌شوند
گردشگری جنگ-1/
منطقه دشت عباس یکی از مناطق عملیاتی غرب کشور است که امروزه میعادگاه 6شهید کمنام دفاع مقدس است و در نوروز میزبان مسافران می شود.
برگزاری یادواره شهدای «عملیات والفجر 10» در ایلام
مراسم گرامی‌داشت شهدای عملیات والفجر 10 دوشنبه 23 اسفندماه در ایلام برگزار می‌شود.
علمی کردن کشاورزی یکی از راههای تحقق «اقتصاد مقاومتی» است
فرمانده سپاه ناحیه مهران؛
فرمانده سپاه ناحیه «مهران» گفت: علمی کردن کشاورزی، یکی از راههای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی که دغدغه مقام معظم رهبری است، می‌باشد.
ضرورت تبیین نقش مردم و روحانیت در دفاع مقدس
سرهنگ شرفبیانی مطرح کرد؛
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان ایلام گفت: یکی از وظایف اصلی امامان جمعه در تشریح و نقش مردم در دفاع مقدس است و باید به تبیین موضوعات دفاع مقدس به ویژه نقش برجسته علما در دفاع مقدس اشاره کرد.
آسایش و اقتدار ما در گرو از خود گذشتگی شهدای هشت سال دفاع مقدس است
شرفبیانی:
مدیرکل حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام گفت: آسایش و رفاه هم اکنون ما برای تحصیل و سواد آموزی مدیون فداکاری شهدا است.
صفحه  از ۱۴
پربیننده ها
آخرین اخبار